Piyasa İyileşmesi: Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) Artışta!

Elon Musk'ın olumsuz Tweetleri ile beraber düşüşe geçen Bitcoin (BTC), hızlı toparlandı ve şu anda 36.500 dolar civarında seyrediyor.

Bitcoin BTC
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası, BTC 38.000 dolara dokunduğunda yaklaşık 100 milyar doları geri kazanarak Elon Musk tarafından başlatılan en son düşüşe iyi tepki verdi.

Bitcoin, Elon Musk’ın en son olumsuz katılımından sonra sıçradı ve 38.000 dolara yaklaştı. Altcoinlerin çoğu son 24 saat içinde daha da arttı, ETH 2.800 dolar civarında işlem gördü ve BNB 400 doları geçti.

Bitcoin (BTC) En Son Elon Musk Hareketini Kurtardı!

BTC’nin 34.000 doların altına düştüğü bir önceki hafta sonundan sonra, varlık çalışma haftasında oldukça iyi performans gösterdi. Art arda birkaç gün kademeli olarak arttı ve hatta 37.000 doların üzerine çıktı.

Boğalar onu kabaca 39.500 dolarlık altı günün en yüksek seviyesine çıkardı ancak son birkaç hafta içinde daha fazla yükselemedi. Tam tersi Bitcoin, Tesla’nın CEO’su tarafından bir başka tartışmalı Tweet’in ardından yoğun bir şekilde geri çekilmeye başladı.

Bir Linkin Park referansı ve Musk tarafından Tweetlenen kırık bir kalbin ardından, kripto para birimi 4.000 dolar düşerek günlük 35.500 dolara kadar düştü.

Ancak boğalar bu noktada tekrar hızlandı ve fiyatı yukarı yöne doğru itti. Şu an itibariyle BTC, 36.500 doların biraz üzerinde işlem görüyor ve piyasa değeri 700 milyar doları geri aldı.

ETH 2,8 Bin Dolar Civarındayken BNB 400 Doların Üzerinde!

Altcoinler dünkü piyasa düzeltmesi sırasında daha da fazla acı çekti. Ethereum 2.600 doların altına düştü ancak oldukça etkileyici bir şekilde geri döndü ve şu anda 2.800 dolar civarında duruyor.

Binance Coin de sert düştü ve 370 doların altına düştü. Bununla birlikte, BNB, yüzde 10’luk bir artıştan sonra varlık, 400 doları geri aldı ve şimdi 420 dolarda oturuyor.

Sonuç olarak, kripto piyasa değeri dünden bu yana 80 milyar doların biraz üzerinde toparlandı ve 1,7 trilyon doların üzerinde bulunuyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!