Piyasa Düşüşlerine Rağmen Yükselen Coinler

sdafs
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1.5 ay önce Bitcoin ile başlayan düşüş tüm kripto para piyasasını etkileyerek piyasa değerini 1.5 milyar dolara kadar geriletti. Bu süreçte Ethereum 1900, Cardano 1.16, Ripple 0.60 dolara kadar geriledi.

Ara ara toparlanmalar gördüğümüz piyasada Bitcoin 33 bin dolar seviyelerinden 38 bin dolar seviyelerine kadar yükseldi, Bitcoin’in 40 bin dolara ulaşmasıyla bir çok analist yükseliş beklentisinde olduğunu belirtti.

Cardano (ADA)

Cardano, akıllı sözleşmeler için halka açık bir blokzinciri platformu oluşturmayı amaçlayan bir kripto para birimidir ve açık kaynak kodlarına sahiptir. Cardano bu düşüşte 1.06 seviyelerine kadar geriledikten sonra önce 1.70, daha sonra 1.30 son olarak ise 1.86 seviyelerine kadar yükseldi.  Cardano geleceğin kripto para birimlerinden birisi olarak gösteriliyor, bu algı ve Cardano’nun yenilikçi tutumları bu projeyi güçlü yapıyor.

Cardano en büyük 5. kripto para birimi olmanın yanı sıra 58 milyar dolar piyasa değerine sahip ve 3.7 milyar dolar günlük işlem hacmi var.

Cardano (ADA) fiyatı an itibariyle$ 1.56dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Ripple (XRP)

SEC ile yaşadığı duruşma Ripple’ı bazı durumlarda sarsabiliyor. SEC’e aldığı ilk zafer sonrasında Ripple’ın yükselişi adını dünyaya duyurmuştu. Ripple, internet aracılığıyla para göndermek için kullanılan bir iletişim protokolü olarak tanımlanıyor.

Geçtiğimiz dönemde Ripple yetkililerinden Chris Jarsen ”Ripple olmadan da yolumuza devam edebiliriz” açıklamaları yatırımcıları kuşkuya düşürmüştü. Bu açıklama halen geçerliliğini koruyor mu bilmiyoruz ama, dava Ripple’ın aleyhine döndüğüne analistler hoş şeyler olmayacağını belirtiyor.

Yine de Ripple, geleceğin projelerinden birisi olarak belirtiliyor ve düşüşlere rağmen çoğu zaman sağlam bir kale olmayı başarıyor. Bunun arkasında ise SEC davasında Ripple’ın davayı kazanma potansiyelinin yüksek olduğu analistler tarafından düşünülüyor.

Ripple en büyük 7. kripto para birimi olmanın yanı sıra 47 milyar dolar piyasa değerine ve 3.850 milyar dolar günlük işlem hacmine sahip.

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 0.892181dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Bınance Coin (BNB)

Kendi altyapısını kullanan Binance Coin diğer coinlerden farklı bulunuyor. Bu farklılık gereği ve dünyanın en büyük borsası olarak listelenen Binance’ın çıkarttığı bir coin olması onu ön plana taşıyor. Binance Coin, en büyük 3. kripto para birimidir ve 63 milyar dolar piyasa değerine sahiptir. Günlük hacmi 4.800 milyar dolar.

Binance Coin (BNB) fiyatı an itibariyle$ 369.61dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!