Salı, Ocak 26, 2021

Piyasa Çapında Yükseliş Devam Ederken Bitcoin 24.300 Dolara Yükseldi

Bitcoin, Bugün erken saatlerde büyük bir artış gördü ve ilk kez 24.000 $ ‘ın üzerine çıkmasına izin verdi. Orta vadede toplu kripto piyasası trendleri, Büyük ölçüde alıcıların 24.000 $’ ı bir destek seviyesine çevirip çeviremeyeceğine bağlı olabilir. Buradaki satış baskısı oldukça yoğun ve devam eden zayıflığı görmesine neden olabilir Bir tüccar şu anda BTC’nin işlem yaptığı yerin hemen üzerindeki dirence işaret etti ve bunun kripto para biriminin bir miktar devam eden zayıflık görmesine neden olabileceğine dikkat çekiyor Şimdiye kadar, Öyle görünüyor bu kilit fiyat bölgesinin üzerinde güçlü bir alıcı tarafı baskısı bulmaya çalışıyor, Ancak bunun ne kadar süreceği belirsizliğini koruyor.

Bitcoin ve tüm kripto para birimi piyasası şu anda, BTC’nin bugün ilk kez 24.000 doları aşmasına izin veren başka bir güçlü alıcı tarafı baskısı dalgasına yakalanmış durumda.

Orta vadede tüm piyasa eğilimlerinin nerede olacağı, Büyük ölçüde BTC’nin 24.000 dolar civarında güçlü bir destek bulup bulamayacağına bağlı olacak, Çünkü boğalar ve ayılar şu anda bu seviyenin kontrolü için mücadele ediyor.

Bir Yatırımcı, Kripto paranın likiditeyi son zamanlarda en yüksek seviyelerinde temizledikten sonra keskin bir çöküş görebileceğini belirtti.

Piyasa Çapında Yükseliş Devam Ederken Bitcoin Yükseliyor

Bitcoin şu an 23.850 $ ‘lık fiyatıyla %3’ün biraz üzerinde işlem görüyor. Bu, Sadece birkaç saat önce belirlenen 22.800 $ ‘lık en düşük seviyeden kayda değer bir artışa işaret ediyor.

Orta vadede nerede trend olduğu,Büyük ölçüde BTC’nin 24.000 $ ‘ın üzerinde sağlam bir dayanak elde edip edemeyeceğine bağlı olmalıdır.

Şimdiye kadar, Boğaların bunu yapmak için yeterli güce sahip olduğu görülmüyor, Çünkü güçlü bir reddedilme ile karşılaşmadan önce 24.200 $ ‘a kadar yükseldi.

Trader BTC’nin Yoğun Satış Baskısıyla Yüzleşeceği İddiası

Bir analist şöyle açıkladı: Son Tweet Bitcoin’in önümüzdeki günlerde düşüşe geçmesi ve 24.000 doları geçen son rallisi ile önemli bir likidite bölgesini temizlemesi ile güçlü bir olasılık var.

“Bitcoin: Kırmızı bölgede daha yüksek bir patlama görebiliriz. “

Bitcoin

Bitcoin bu seviyeyi bir destek tabanına dönüştüremediği sürece, konsolide etme veya yakın vadede bazı zayıflıklar görme ihtimali güçlü.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 31,919.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.58
  THYAO.IS₺12.58
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.70
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.19