Diğer
  Ana SayfaHaberPEPE 2 Sıfır Atabilir Mi? Güncel PEPE Analizi!

  PEPE 2 Sıfır Atabilir Mi? Güncel PEPE Analizi!

  -

  • PEPE Fiyatı Yükseliş Trendini Devam Ettiriyor.
  • PEPE Yeni Zirveye Hazırlanıyor Olabilir Mi?
  • PEPE Yatırımcılarını Bekleyen Hedefler!

  Ethereum Topluluğu PEPE coini güçlü bir şekilde desteklemeye devam ediyor. PEPE’nin 2 sıfır atması mümkün mü? PEPE Hacmi Yükselmeye Devam Ediyor! Güncel PEPE Analizi!

  Coinotag Okuyucularına PEPE Yüzde 90 Kazandırdı!

  Coinotag analist ekibi olarak daha önce paylaştığımız PEPE coin analizimizde belirttiğimiz destek bölge aralığından yükseliş hareketini başlattı ve okuyucularımıza %90 kazanç sağladı.

  PEPE Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Sitemizde paylaştığımız PEPE analizi, belirttiğimiz destek bölgesinden dönüş sağlayarak yükseliş hareketini başlatmış ve ardından hedefimiz olan 0.0000020$ seviyelerine kadar yükselmiş.

  Orta Vadeli PEPE Fiyat Analizi: Yükseliş Tekrar Başlayacak Mı?

  8 Saatlik PEPE Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  8 Saatlik PEPE Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  PEPE Fiyat grafiğini güncel olarak incelediğimizde, önemli ara bölgesinde yatay hareketini sürdürmeye devam ettiği görülüyor.

  PEPE Fiyatı analizde belirtilen destek bölgesi olan 0.000001533$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam ettiği sürece yükseliş trendini devam ettirmek isteyecektir.

  PEPE 0.000001533$ seviyesinin üzerinde kaldığı sürece ilk hedefi 0.000002159$ seviyesi olacaktır. PEPE Fiyatı 0.000002159$ direnç bölgesinin üzerinde haftalık veya günlük mum kapanışı yaparsa bir sonraki yükseliş hedefi 0.00000245$ seviyesi olacaktır.

  PEPE Fiyatı analizde belirtilen direnç bölgesi 0.0000029$ seviyesinin üzerinde haftalık mum kapatırsa yeni zirve yapmak için ilk adımı yapmış olacaktır.

  0.0000029$ Seviyesinin üzerinde haftalık mum kapatır ve o bölgeyi destek edinirse, bir sonraki hedefi 0.0000060$ seviyeleri olacaktır.

  PEPE Hacmi Artmaya Devam Ediyor! Bu Ne Anlama Geliyor?

  PEPE’nin fiyat grafiğinden sonra hacmini incelediğimizde, günlerdir hacim artışı gerçekleştirdiği görülüyor.

  PEPE 24 Saatlik Hacmi Kaynak: Coinglass

  PEPE 24 Saatlik Hacmi Kaynak: Coinglass

  PEPE son dönemde sosyal medyada en çok konuşlan coinler arasına girmeyi başardı. Bu durum PEPE hacmine ciddi orandı yansıdı.

  Yukarıdaki verileri incelediğimizde, PEPE Ekosistemde en çok işlem hacmine sahip Bitcoin ve Ethereum’dan sonra 3’ncü Sırada.

  PEPE’nin bu şekilde sıralamaya girmesi, yatırımcılarının PEPE’ye olan ilgisini ve işlem sayılarında artış olduğu anlamına geliyor.

  Kısa Vadeli PEPE Fiyat Analizi

  4 Saatlik PEPE Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  4 Saatlik PEPE Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  PEPE’nin güncel fiyat grafiğini incelediğimizde destek bölgesi olan 0.000001638$ seviyesinin üzerinde kaldığı bu bölgeyi kendine destek olarak kabul ettirdiği sürece yükseliş hareketini bu bölgeden başlatabilir.

  PEPE fiyatı yukarıda belirtilen destek bölgesinin altında 4 saatlik mum kapanışları yaparsa düşüş hareketini ilk olarak 0.000001533$ seviyesine kadar devam ettirebilir.

  PEPE bu desteğin altında 4 saatlik mum kapatırsa düşüş hedefi 0.000001457$ seviyeleri olacaktır.

  Pepe Kraken’de Listelendi!

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler