Pele NFT, Bugün Ethernity Zincirine Düştü!

pele
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birkaç hafta önce, ikonik futbol efsanesi Pele’nin bir non-fungible token (NFT) koleksiyonunu çıkarağı duyurulmuştu. Pele NFT bugün akşam saatlerinde Ethernity zincirine düştü.

Koleksiyon, Visual Lab ve Rafa Zabala arasındaki bir işbirliğinden ortaya çıktı. NFT’ler, çoğu taraftar tarafından en büyük futbolcu olarak kabul edilen 80 yaşındaki forvet oyuncunun ölümsüzleşmesine yardımcı olacak. Koleksiyon, futbol yıldızının birkaç NFT’sini içeriyor.

pele

Koleksiyonda dijital bir sunum yer alıyor. Bu, futbolcunun henüz 15 yaşındayken başlayan kariyerinin izini süren bir video. “FUTBOLUN KRALI” olarak adlandırılan sunum, Brezilya sokaklarında başlayan yolculuğunu, 1977’de emekli olana kadar altın çağlarında dolu stadyumlarda muhteşem performanslara kadar gösteriyor.

Ek olarak, Ethernity, oyuncunun geçmişteki Panini ticaret kartlarına bir selam veren çok paketli bir ticaret kartları yayınlayacak. Bu, Pele’nin imzasını taşıyan bisiklet vuruşunu sergileyen “Yaldızlı Bisiklet Pelé”yi de içerecek. Hala tekrarlanan ve bugüne kadar kutlanan Pele, onu 60’lar ve 70’ler boyunca popüler hale getirdi.

Toplanan fonların yüzde 90’ı ise Pele Vakfı’na gidecek. Bu, çocukları güçlendiren hayır kurumlarını destekleyen bir kurum.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!