Detaylar


Airdrop

Token Adedi
95
Değeri
~19$
Bitiş Tarihi
31/07/2019
Tutarlılık
%100

Proje Hk.

Token Tipi
ERC-20
Toplam Arz
1923077
Token Değeri
0.20$

Pbet

Airdrop Linki

Rehber:

-) Yukarıdaki airdrop linkine tıkladıktan sonra aşağıdaki kuralları yerine getirmeniz gerekiyor:

  • Telegram grubumuza katılın ve 5 kelimeden fazla oluşan bir mesaj yollayın. Lütfen “Hello, Hi, Great Project, Nice Project etc” gibi klasik şeyleri yazmayın. – 15 Tokens
  • Facebook Sayfamızı beğenin ve pinlenen gönderiyi paylaşın – 10 Token
  • Twitter sayfamızı takip edip, sabitlenen tweeti re tweet edin. – 10 Token
  • Reddit profilimizi takip edip, açılan gönderiyi oylayın. – 10 Token
  • Bitcoin Talk‘tan Ann Konumuza pozitif bir yorum bırak. Formu doldur gönder. 20 Token
  • Bitcoin Talk’tan Bounty konumuza pozitif bir yorum yaz ve formu doldur gönder. – 20 token
  • Yukarıdaki bütün görevler opsiyoneldir. Yaptığınız görev kadar Token kazanırsınız. Hepsini yaparsanız 95 Token kazanırsınız. Tanesi 0.2$‘dan $19 yapmakta. IEO bilgisi aşağıda.

Yukarıdaki şartları yerine getirdikten sonra, bot ekranından aşağıdaki butonlara basarak profil linklerinizi, mail adresinizi, erc-20 destekli wallet adresinizi bota yollayın.

Bot üzerinden basılıp bilgilerin gönderileceği butonlar.

Bunları yaptıktan sonra Balance’ye tıklayıp bilgilerinizin doğruluğunu kontrol edebilirsiniz. Twitter ve Facebook görevlerinizden gelecek Token’ler, airdrop sonunda manuel kontrol edilip öyle hesabınıza yüklenecek.

Nedir?

Pbet projesi, fiziksel Casino vb oyunların deneyimini ve online oyun deneyimini birleştiren yenilikçi bir platformdur. Bu sinerjiyi kripto paralarla güçlendirip, güvenilir bir oyun platformu olarak karşımıza çıkıyor.

IEO Bilgisi

IEO’su p2pb2b borsasında 2 Temmuz’da başladı ve 14’üne kadar da devam edecek. Tanesi 0.13 Dolardan satılmakta, bu fiyat IEO için indirimli halidir. Normal fiyatı 0.20 Dolar olarak lanse edilmektedir. Cümlenin başındaki “IEO’su” ya tıklayarak IEO’ya katılabilirsiniz.

Airdrop Dağıtımı Ve Listeleniş

Airdrop dağıtımı IEO sonrası gerçekleşecek. IEO başarılı olursa öncelikli olarak p2pb2’den alınıp satılabilecek. Bu listeleniş de bu ay sonuna kadar hedeflenmekte.

Proje Tanıtım Videosu