Cuma, Aralık 4, 2020

PayPal’da Bitcoin ticareti için komisyon oranları nelerdir?

Bugün bildirdiğimiz gibi, küresel ödeme devi PayPal önümüzdeki haftalarda ABD’den başlayarak kripto para birimi alım satım hizmetleri sunmaya başlayacak. PayPal müşterileri, PayPal cüzdanlarını kullanarak kripto para birimleri alıp satabilecek ve kripto para birimlerini bu cüzdanlarda saklayabilecekler.

31 Aralık 2020’den sonra ceplere ateş düşebilir

PayPal kripto para birimlerinde alım satımdan ne kadar komisyon alacak? Şirket 31 Aralık 2020’ye kadar bunun için herhangi bir ücret talep etmeyecek. Öte yandan, bu tarihten sonra PayPal komisyonları cebinden çıkacak gibi görünüyor.

Satın alma veya satış tutarı 1 ila 24,99 ABD doları aralığındaysa, PayPal 0,50 ABD doları tutarında sabit bir ücret alır. Miktar 25-100 dolar aralığında ise yüzde 2,3, 100,01 – 200 dolar arasında ise yüzde 2, 200,01 – 1000 dolar arasında ise yüzde 1,80 ve 1000,01 dolar ve üzeri ise yüzde 1,50 komisyon olacaktır. çıkarılabilir.

Kripto para borsaları arasında en yüksek komisyonlardan biri Coinbase Pro tarafından sunulmaktadır. Bu borsadaki en yüksek komisyon oranı yüzde 0,50’dir. Coinbase platformunda bu oran yüzde 1,5.

Alınan kripto paralar, bir başka yere transfer edilemeyecek. Aynı şekilde bir PayPal cüzdanına dışarıdan kripto para transferi mümkün olmayacak. Bunun gelecekte değişmesi bekleniyor. Square gibi şirketler de ilk Bitcoin ticareti sunmaya başladıklarında bu rotayı seçti, ardından para yatırma ve çekme işlemlerine izin verdi.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Ergovan
  Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺41.64
  THYAO.IS₺12.24
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.47
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.72