Diğer
  Ana SayfaHaberPayPal Kripto Uzmanları Arıyor! Ödeme Devinin Hamlesi!

  PayPal Kripto Uzmanları Arıyor! Ödeme Devinin Hamlesi!

  -

  Dev şirket PayPal kripto uzmanları aradığını belirtti. Peki bu hareketin amacı ne? Kripto para piyasasına nasıl etkisi olacak. İşte detaylar!

  Bu PayPal Tarafından İlk Adım Değil!

  PayPal Kripto Para Uzmanı İşe Alacak!
  PayPal Kripto Para Uzmanı İşe Alacak!

  Dev ödeme şirketi 2020 yılının Ekim ayında kripto paralar ile alım satım desteği sunacağını açıklamıştı. Kripto sektörüne bu şekilde giriş yapan şirket, sektördeki yerini büyütmek için uğraşıyor gibi gözüküyor. Bu kararın ardından dev şirket hem gelir hem de aktif hesap bakımından büyük bir artış yaşamıştı. Şirketin iş ilanı sayfasına göre kripto alanında çalışmak üzere personeller aranıyor. Toplamda 85 ilanın bulunduğu sayfada farklı ülkelerden insanlar arıyorlar. Çoğunluğu Amerika Birleşik Devletlerinde olmak üzere İsrail, İrlanda, Hong Kong ve Hindistan gibi ülkelerde kripto para uzmanı iş ilanları mevcut.

  Kripto Para Piyasasında Yer Edinmek İstiyor!

  Dev Şirket ve Kripto Paralar!
  Dev Şirket ve Kripto Paralar!

  PayPal sektörde büyümek istediğini attığı adımlardan belli ediyor diyebiliriz. İşe alacağı pozisyonların içerisinde girişim risk müdürü, kıdemli müfettiş, kripto faaliyet yöneticisi gibi pozisyonlar yer almakta. Bu iş ilanlarının dışında PayPal geçtiğimiz günlerde kripto para uygulamasını piyasaya süreceğini duyurmuştu. Bu uygulama mesajlaşma ve doğrudan para yatırma gibi konularda kullanıcılara hizmet verecek. Bu da kullanıcıların memnuniyeti ile kripto para sektöründe ki gelişimini hızlandırmak için uğraştığı anlamına geliyor.

  Kripto Para Piyasasını Etkileyebilecek Bir Gelişme Mi?

  Bu adım Piyasayı Etkiler Mi?
  Bu adım Piyasayı Etkiler Mi?

  Bilindiği üzere bu tarz iyi veya kötü haberler kripto para piyasasını oldukça etkilemekte. Böylesin büyük bir şirketin attığı bu adımın etkisini kısa vadede göremeyebiliriz. Ancak uzun vade içerisinde fayda sağlayacağını düşünen insanların sayısı da oldukça fazla. Bu sebeple bu gibi adımların çoğalmasının kripto paraların gelecekte kabulü için önemli olduğu tahmin edilmekte. Ayrıca bu hizmetler sayesinde ödeme yapmak, ödeme almak veya yatırım yapmak kolaylaşabileceğinden ötürü yatırımcılarında dikkatini çekiyor diyebiliriz. Şirket bu konuda adımlarını hızlandırmışa benziyor. Temmuz ayının ortalarında haftalık kripto para satın alma limitini de 20 bin dolardan 100 bin dolara çıkarmıştı. Bu gibi olayların yatırımcıların ilgisini çektiğini söylemek mümkün.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler