Paris Hilton’dan Ard Arda gelen NFT Açıklamaları: ”Heyecanlıyım”

Bitcoin 0 ila 0 arası değer kazanabilir! (2)
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve NFT hakkındaki açıklamalarını bazen gördüğümüz Hilton otellerin sahibi ve Twitter’da 17 milyon takipçiye sahip olan Paris Hilton 2 gün aradan sonra NFT hakkında twitter hesabından açıklamalar yaptı.

6 Nisan’da ”NFT’ler konusunda heyecanlıyım, siz de öyle olmalısınız” sözlerine yer veren Hilton, teknolojinin potansiyel uygulamalarını öğrendiğini açıkladı.

Hilton’ın bazı sözleri:

  1. NFT’ler sanal dünyada oldukça etkili. Dijital sanat, moda veya diğer ürünler ile değiş tokuş imkanı sunuluyor. NFT’ler ile sanal gayrimenkul satın alabiliyorsunuz.
  2. Üreticilerin işlerinin değerini arttırmalarına ve gerçek zamanlı paylaşımlara yer vermek adına blockchain teknolojisini kullanıyorlar.
  3. Bu uygulamaların bir kısmı hayatımızı değiştirebilir.

Pandemi dolayısıyla defilelerin yapılamaması moda sektörüne ağır bir darbe vurmuştu. Fakat Hilton, NFT’lerin moda ürünlerini dijital ortamda sergileme konusunda aracı olabileceğininden bahsetti. Hilton son olarak NFT’lerin sanatı demokratikleştirdiğini düşünüyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!