Paribu Kendi Kripto Parasını Çıkartıyor!

indir
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Paribu Ceo’su Yasin Oral katıldığı canlı yayında Paribu’nun önümüzdeki aylarda kendi coinini çıkarmaya hazırlandığını açıkladı. En son Datça Belediyesi’nin coin çıkaracağını açıklaması  medyada yankı uyandırmıştı. Datça Belediyesi’nin haberine bu cümleye tıklayarak ulaşabilirsiniz. ”Bu süreç değişebilir” açıklamasına da yer veren Yasin Oral ucu açık bir konuşma yaptı.

”Yeni Kripto Paralar listelenecek”:

Önümüzdeki aylarda yeni kripto para birimlerinin de listeleneceğini açıklayan Paribu, fiyat hareketliliği olacağı endişesinden dolayı bu kripto para birimlerini açıklamadı.

Yasin Oral Paribu’nun gelişiminede değindi.

Paribu’nun 3 milyon kullanıcıya ulaştığını açıklayan Oral, günlük üye sayısının 30 binin üstüne çıktığını açıkladı. Paribu’nun günlük işlem hacmi ise 1 milyar dolar. Oral Paribu’nun yerel bir şirket niyetiyle kurulmadığını uluslararası piyasaya açılma isteklerinin olduğunu da belirtti. 

Bir kaç ay sonra yeni ek servisleri kullanıma sunacağını açıklayan Oral, yıl sonuna kadar uluslararası piyasadaki rakibi olan Coinbase’de olmayan bazı özellikleri yayınlayacağını açıkladı.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!