PancakeSwap (CAKE) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-17

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

PancakeSwap (CAKE) yorum analizimizle birlikte, PancakeSwap Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, CAKE için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte CAKE yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde düşüş yaşamaya devam ediyor. Çoğu altcoin kritik destek seviyelerinin altına düşerken CAKE de kritik destek seviyelerinin altında işlem görüyor. Altcoin kasım ayının başından beridir %50’ye yakın bir düşüş yaşadı. PancakeSwap için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

CAKE Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

CAKE-12.20-01

CAKE yorum analizi ile birlikte PancakeSwap coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli günlük grafikte, CAKE fiyatının iki önemli düşen trend çizgisi altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu düşen trend çizgileri üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde yeni yükselişlerin başlamaıs muhtemel olacaktır.

CAKE için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye minör düşen trend çizgisi olacaktır.  Bu trend çizgisi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 13.7-14.3 dolar direnç seviyesine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Ancak bu direnç seviyesinin aşılması ile 16-17.5 dolar güçlü direnç seviyesi ile birlikte major direnç seviyesinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Altcoin için bu güçlü direnç bölgesinin aşılması halinde yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinin gözlemlenmesi muhtemel olacaktır.

CAKE için ayıların satış baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi muhtemel olacaktır. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 11 dolar seviyeleri olacaktır. Bu destek seviyesinin kırılımı ile 9.8-10.3 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Altcoin için aşağı yönlü sert fiyat hareketlerinde ise 9 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşanabilir.

PancakeSwap Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

CAKE-12.20-02

PancakeSwap (CAKE) teknik analizimizle birlikte, CAKE’in potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, CAKE fiyatının 20 günlük basit hareketli ortalama altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu hareketli ortalama altında günlük kapanışların yapılması durumunda aşağı yönlü sert fiyat hareketlerinin gözlemlenmesi muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında aşağı yönlü seyrediyor. RSI’ın aşağı yönlü seyrine devam ederek aşırı satış bölgesine gitmesi halinde altcoin için sert düşüşlerin yaşanması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizgi üzerinde kısalan yeşil sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun negatif olmaya başladığını göstermektedir.

CAKE Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

11

13.7-14.3

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook