Salı, Nisan 20, 2021

Opera Kripto Para Cüzdanı iPhone için de geliyor!

Opera Kripto Para Cüzdanı iPhone için de geliyor! Android kullanıcıları ve bilgisayar kullanıcıları için, dostça blockchain kapsamında kullanılabilen opera kripto para cüzdanı, bugüne kadar iPhone kullanıcılarını oyun dışı tutuyordu.

Opera Touch’un iOs güncellemesiyle birlikte bugün bu değişti!

opera kripto para cüzdanı

Firmanın blogunda bilgilendirdiği üzere, güncellenen yeni tarayıcı diğerlerinde olduğu gibi kripto para cüzdanı destekleyecek olup; Web 3.0, merkezi olmayan uygulamaları (dapps) üçüncü parti yazılımı gerektirmeden açabilecek.

Opera şöyle aktarıyor:

Bizler bugünün Web teknolojisinin, yarın yerini Web 3.0’a yani Merkezi Olmayan Web teknolojisine bırakacağına inanıyoruz. Kripto para cüzdanı entegrasyonuyla, kullanıcıların verilerine erişme potansiyeli arttırılırken, online transfer işlemleri yapmayı ve daha çok kontrol sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Cüzdan entegrasyonu şu anda Ethereum ve Erc-20 destekli tokenleri, stabil coinleri ve CryptoKitties koleksiyonlarını ERC-721 aracılığıyla cüzdanda tutmaya, ödeme yapmaya ve iletime olanak sağlıyor.

Opera aynı zamanda cüzdanın, Ethereum Dapps veya kripto-oyunlarda kullanılan kripto paraları otomatik olarak listeleyeceğini de belirtiyor. (Bu, elle token girdisiyle uğraştırmamak için güzel bir özellik!)

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺25.10
  THYAO.IS₺11.60
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺14.96