Ontology (ONT) Tarafında Düşüş Nerede Son Bulacak?

ONT

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Popüler metaverse coinlerinden olan Ontology için hala yeni dip bölgesinin gelmemiş olduğu görülmektedir. Ont coin tarafında eğer dönülecek ise şu anda bulunulan bölgenin altına düşülmemesi gerekmektedir. Bu bölgenin kaybedilmesi durumunda aşağı yönlü ivme destek seviyesine kadar devam edebilir. Desteğin altına düşülmesi durumunda bir önceki en düşük fiyatın altına doğru gitme eğiliminde bulunabilir.

Ontology Orta Vadeli Fiyat Beklentileri

Ontology  02.22 1

Ontology tarafında günlük grafikte düşüşün hakim olduğunu söylemek mümkün. Düşen trend bölgesinde gerçekleşen satış baskısı sonrasında fiyatın aşağı yönde büyük bir düşüş gösterdiği söylenebilir. RSI ise 36 seviyelerinde seyrediyor. RSI değerinden satış baskısının aşırı olmadığının fakat açık ara ayıların piyasaya hakim olduğunu anlatmakta.

Altcoinin aşağı yönlü fiyat hareketleri doğrultusunda karşılaşacağı ilk destek bölgesi 0,4183 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Bu bölgenin altında ayıların piyasadaki baskısının devamı durumunda dip destek bölgesi olarak görev görecek olan 0,3045 dolar seviyelerine kadar sert bir düşüş görülebilir. Şu an bulunulan bölgeden yukarı yönde oluşacak fiyat hareketleri doğrultusunda altcoin ilk önce düşen trend üzerine çıkmalıdır. Bu bölgenin üzerinde günlük kapanış ve retest gerçekleşmesi durumunda 0,5858 dolar seviyelerine kadar yükselişi söz konusu olabilir. Boğaların bu bölge üzerinde baskısının devam etmesi durumunda ise 0,7078-0,7403 dolar aralığı direnç görevi görecektir.

Destek noktaları: 0,4183 – 0,3045

Direnç noktaları: 0,5858 – 0,7078 – 0,7403

Ontology Tarafında Kısa Vadeli Düşüş Onaylandı!

Ontology 02.22 2

Altcoinin 4 saatlik grafiği incelendiğinde yükselen trend yapılısının aşağı yönlü kırılımını görmek mümkün. Buradan aşağı yönlü hareketin devam edebileceğini çıkarabiliriz. RSI ise 33 seviyesinde, aşırı satış bölgesine yakın bir seyir izlemekte.

Aşağı yönlü fiyat hareketleri durumunda altcoin için ilk destek 0,4603 dolar seviyelerinde bulunmaktadır. Bu bölgenin aşağı yönlü kırılımının gerçekleşmesi durumunda fiyat 0,4367 dolar seviyelerine kadar gerileyebilir. Yukarı yönlü alım baskısının artması durumunda ilk direnç 0,4896 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Fiyatın bu bölge üzerine çıkabilmesi için yükselen trendin üzerine çıkılması gerekmektedir. Trend üzerinde gerçekleşecek retest sonrası 0,5135-0,5231 dolar aralığına kadar yükselişi söz konusu olabilir.

Destek noktaları: 0,4603 – 0,4367

Direnç noktaları:  0,4896 – 0,5135 – 0,5231

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster