ONT, CRO, XRP Fiyat Analizi: 14Eylül

coin yorum

Bitcoin, birkaç saat önce 10.500 dolardan 10.350 dolara bir düşüş kaydetti, bu aynı zamanda Ethereum’un fiyatını 388 dolardan 358 dolara düşürdü. Aslında, Ethereum, zincir içi ölçümler kripto para birimi için düşüş gösteren bir tablo çizdiği için başka bir satış için hazırlanabilir.

Hepsi bu değil. Yazma sırasında XRP, yukarı doğru hareket etmeye çalışırken ivme kazanmadı, ancak daha uzun zaman diliminde alçalan bir kanala sıkıştı. Ontoloji bir düşüş sapmasından kurtulmuştu ve yakın zamanda kaybettiği destek seviyesinin üzerinde işlem görüyordu. En sonunda, Kripto.com Coin ayrıca, bir sonraki hamlesinin yönünü belirleme olasılığı yüksek olan destek seviyesine tepkisi ile son 24 saatte ivme kaybetti.

XRP

Ontoloji, Crypto.com Coin, XRP Fiyat Analizi: 14 Eylül

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

20 SMA (beyaz) ve 50 SMA (sarı) birbirlerine oldukça yakındı ve XRP piyasasında her iki taraf için de ivme eksikliğinin altını çizdi. Ayrıca, fiyatın birkaç gündür 0,24 $ civarında dalgalandığı görüldü.

Yönlü Hareket Endeksi de aynı hikayeyi anlattı; ADX (sarı), tüccarlar tarafından önemli trendleri zayıf olanlardan ayırmak için kullanılan bir seviye olan 20’nin çok altında.

XRP, daha uzun zaman diliminde düşüş eğilimi gösterdiği için, XRP’nin önümüzdeki birkaç gün içinde kaymaya devam etmesi muhtemeldir. XRP için düşüş durumu, 0.23 bölgesinin yakınındaki destek seviyesinin altına düşerse güçlenecektir.

Ontology [ONT]

Ontoloji, Crypto.com Coin, XRP Fiyat Analizi: 14 Eylül

Kaynak: TradingView’de ONT / USD

RSI daha yüksek bir yükselti oluştururken, fiyat daha düşük bir tepe oluşturduğundan, ontoloji grafiklerde düşüş eğilimi gösteriyordu. Aynı şey, grafiklerdeki beyaz trend çizgileri tarafından da vurgulandı.

Ardından, ONT iyileşmeden önce 0,73 dolara düştü. ONT’nin fiyatı, baskı anında 0.787 $ idi ve 0.785 $ ‘lık destek seviyesinin hemen üzerinde işlem görüyordu.

RSI aslında 56’ya yükseldi ve ONT için yükseliş eğilimi gösterdi. Bir sonraki direnç seviyesi 0.85 $ seviyesinde bulunuyor.

Crypto.com Coin [CRO]

Ontoloji, Crypto.com Coin, XRP Fiyat Analizi: 14 Eylül

Kaynak: TradingView’de CRO / USDT

Son birkaç alım satım seansında oluşan mumların, olumsuz yönde küçük fitillerle neredeyse hiç bir gövdesi yoktu. Bu, kripto varlık için son 24 saatte çok zayıf bir ivmeye işaret etti.

Muhteşem Osilatör histogramına kırmızı çubuklar kaydettiğinden, bu yükseliş momentumunun azalmasının bir işareti olarak muhtemelen devam edecek.

Chaikin Para Akışı, sermayenin piyasalara aktığını ve boğaların hala kontrol altında olduğunu öne sürdü. CRO, olası bir yeniden testin ardından desteğini 0.159 $ ‘dan savunursa, 0.169 $ ve 0.175 $’ a doğru hareket etmek için düzenlenebilir.

 

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.