Ons Altın’a olan talebe paralel olarak Gram Altın’ında yukarı yönlü hareketler! İşte Detaylar

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Pazartesi günü takip edilen gelişmeler ve devam eden jeopolitik riskler sonucu kurda yukarı yönlü sınırlı hareketler devam ederken, değerli metale olan talebin devam etmesi ile birlikte Gram Altın’ında da Ons Altına benzer olarak yukarı yönlü sınırlı hareketi izlenmişti. Haftanın ikinci işlem gününde ise açıklanan ekonomik veriler sonrası kurda yukarı yönlü sınırlı hareketlere ek olarak, Ons Altın’a olan talebe paralel olarak Gram Altın’ında yukarı yönlü hareketleri takip edildi.

Teknik olarak incelediğimizde, Gram Altın’ın 464 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. 462 destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece gelebilecek alımlar ile yukarı yönlü eğilimin devam etmesi durumunda 466, 469 ve 472 takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir. Gelebilecek olası satışlar ile Gram Altın’daki eğilimin aşağı yönlü hareketinde ise 462, 460 ve 458 destek seviyeleri takip edilmelidir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster