ONE ve FLM Coin Analiz Yorumu – Önemli Seviyeler!

analiz-10

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Kripto para borsasında Evergrande şirketinin iflasını açıklaması sonrasında %10’a yaklaşan geri çekilmeler yaşandı. Peki Harmony (ONE) ve Flamingo (FLM) coinde durumlar ne? Analizlerdeki kritik seviyeleri beraber yorumlayalım.

ONE Coin Teknik Analiz Yorumu

One

Harmony (ONE) coin teknik analizini yorumlayalım. Analizimizde gördüğümüz fiyat yapılarında belirgin bir yükseliş mevcut. Bu yükseliş trendi kırmızı çizgi ile analizde belirtilmiştir. Alım baskısının devamı ONE coin için olumlu bir görüntü. Ancak son tepenin oluşturduğu satış bölgesinin alışması gerek. ONE coin yatırımcısı için kritik satış bölgesi $0.375 ile $0.346 seviyeleri arasıdır. Destek bölgesi olarak ise $0.25 seviyesi önemli destek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yükselen trendin kırılması durumunda bir alt seviyedeki majör destek bölgesi fiyatı tutacaktır. ONE coinin alıcılar ve satıcılar arasında sıkışması kritik bir durum gibi gözükmekte. Olası aşağı veya yukarı kırılım piyasa haretine göre belli olacaktır.

ONE Coin Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $0.375 – $0.346
Güçlü Destek $0.25

 

FLM Coin Teknik Analiz Yorumu

Flm

Flamingo (FLM) coin teknik analizini yorumlayalım. Analizimize baktığımızda alıcıların güç kazandığını görebiliyoruz. Fakat satıcıların son iki tepe arasında bir direnç bölgesi oluşturduğunu gözlemlemekteyiz. Yükselen trend (kırmızı çizgi) ve majör direnç bölgesi ($0.78 – $0.74) arasında sıkışan FLM coin fiyatı nereye patlama yapabilir?

Yükselen trendin anlık seviyesi $0.49’dur. Ayrıca gözümüze çarpan bir destek seviyemiz daha mevcut. Analizde yer alan yükselen trend kırılmadığı sürece alım baskısının artacağını düşünürüz. Majör direnç bölgemizi ise takipte kalmak önemli diyebiliriz.

FLM Coin Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $0.78 – $0.74
Zayıf Destek $0.65 – $0.62
Güçlü Destek  $0.49

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster