OKEx, SHIB / USDT alım satımını başlatıyor! SHIB ve DOGE çekilişini kaçırmayın!

bitcoin borsası okex
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

OKEx, SHIB / USDT ticareti 8 Mayıs, TSİ 8:40’da başlıyor.

SHIB ticareti aşağıdaki programa göre listelenecektir:

1. SHIB / USDT için spot ticaret 8 Mayıs, TSİ 08:40’da açılacaktır.

2. SHIB para çekme işlemleri 10 Mayıs, TSİ 13: 00’de açılacaktır.

SHIB vs DOGE, çekilişine katılmak için oy verin, 1 BTC ödül havuzunu paylaşın ve 10 iPhone 12’den birini kazanın

Etkinlik dönemi: 8 Mayıs, TSİ 8:40 – 15 Mayıs, TSİ 8:40

Etkinlik süresince katılımcılar Topluluk ve alım satım oylamalarına katılarak “Kripto Tahtı”nın sahibini belirlemek için oy kullanabilirler (Her biri en fazla 3 oy alabilir, kampanya sonrasında oylama sonuçları, Topluluk ve alım satım oylarının toplamına göre hesaplanacaktır.). Oy veren katılımcılar, 1 BTC ödül havuzunu paylaşmak ve 10 iPhone 12’den birini kazanmak için Taht Kartı çekilişine katılmaya hak kazanacaktır.

1. Topluluk Oyu ve Alım Satım Oyu

2. Taht Kartı Çekilişi

Ayrıntılar:

Bu listeyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen resmi OKEx Telegram grubu veya Destek Merkezi aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Risk uyarısı: Dijital varlıkların alım satımı önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız.

SHIB vs. DOGE Çekilişine Katılmak için Oy Verin

1 BTC’yi Paylaşın ve 10 iPhone 12’den Birini Kazanın

Etkinlik dönemi: 8 Mayıs TSİ 8:40 – 15 Mayıs TSİ 8:40

Bu hafta OKEx’te SHIB listelemesini kutlamak için, OKEx’e oy veren, alım-satım yapan ve para yatıran katılımcılara 1 BTC ödül havuzu ve 10 iPhone 12 telefon hediye ediyoruz.

Etkinlik süresince katılımcılar Topluluk ve alım satım oylamalarına katılarak “Kripto Tahtı”nın sahibini belirlemek için oy kullanabilirler. (Her biri en fazla 3 oy alabilir, kampanya sonrasında oylama sonuçları, Topluluk ve Ticaret oylarının toplamına göre hesaplanacaktır.). Oy veren katılımcılar, 1 BTC ödül havuzu paylaşmak ve 10 iPhone 12’den birini kazanmak için Taht Kartı çekilişine katılmaya hak kazanacaktır.

Topluluk Oyu ve Alım Satım Oyu

1. Topluluk Oyu

Katılımcılar “Kripto Tahtı”nın sahibini belirlemek için oy kullanabilir. Her kullanıcının bir oy hakkı vardır.

2. Alım Satım Oyu

Harici adresten SHIB / DOGE yatıran veya SHIB / DOGE ticareti yapan katılımcılar, Ticaret Oyu etkinliğine katılabilirler.

SHIB için oy verin: Katılımcılar harici adresten 50 USDT veya daha fazla net SHIB yatırırsa, SHIB için bir oy hakkı kazanır. Katılımcılar, toplam SHIB / USDT işlem hacmi 200 USDT’ye ulaştığında SHIB için bir oy daha kazanır.

DOGE için oy verin: Katılımcılar harici adresten 50 USDT veya daha fazla net DOGE yatırırsa, DOGE için bir oy hakkı kazanır. Katılımcılar, toplam DOGE / USDT işlem hacmi 200 USDT’ye ulaştığında DOGE için bir oy daha kazanır.

Etkinlik süresi boyunca, katılımcılar hem DOGE hem de SHIB için para yatırır veya ticaret yaparsa, ilk işlem yapılan token oy için geçerli olacaktır. 

Taht Kartı için Çekilişi

Topluluk Oyu ve Ticaret Oyunu katılan katılımcılar, Taht Kartı çekilişine katılmak için maksimum 3 şansa sahip olur.

Taht Kartı Notu:

Elon Kart: Elon Kart

Platin Kart:

SHIB Altın Kart: SHIB

DOGE Altın Kart: DOGE

SHIB Gümüş Kart: SHIB

DOGE Gümüş Kart: DOGE

Topluluk Oyu ve alım satım oylama sonuçlarına göre, aşağıdaki gerekli tüm kartları toplayan şanslı katılımcılar, 1 BTC ödül havuzunu paylaşmak ve 10 iPhone 12’den birini  kazanmak için çekilişe katılabilirler.

SHIB kazanırsa

Maske + roket + SHIB Altın Kart toplayan ilk 10 katılımcı bir adet iPhone 12 iPhone almaya hak kazanır.

Roket + SHIB Altın Kart + SHIB Gümüş Kart toplayan ilk 100 katılımcı 1 BTC’yi paylaşmaya hak kazanır.

DOGE kazanırsa

Misk + roket + DOGE Altın Kart toplayan ilk 10 katılımcı bir adet iphone 12 iPhone almaya hak kazanır. Roket + DOGE Altın Kart + DOGE Gümüş Kart toplayan ilk 100 katılımcı 1 BTC’yi paylaşmaya hak kazanır.

Kurallar

  1. Katılımcıların, yukarıdaki etkinliklere katılmak için bu sayfadaki “Kaydol” butonuna tıklamaları gerekir – aksi takdirde ödül alamazlar.
  2. Katılımcıların bu etkinlikten yararlanabilmeleri için fotoğraflı kimlik doğrulamasını (Seviye 2) tamamlamaları gerekir. Alt hesaplar katılamaz.
  3. Ödüller, etkinlik sona erdikten sonra yedi iş günü içinde dağıtılacaktır.
  4. OKEx, ödül sistemini manipüle etmeye veya aldatmaya çalıştıkları tespit edilirse katılımcıların diskalifiye etme ve ödüllerine el koyma hakkını saklı tutar.

Bu bir basın bultenidir, Coin Otağ herhangi bir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulamaz. Kullanıcı araştırmasını genişletmeli ve projeye öyle girmeli, yatırım yapmalı veya üye olmalıdır.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!