Ana SayfaSponsorODTÜ Blockchain Days 23-24 Aralık’ta Ziyaretçilerini Bekliyor!

ODTÜ Blockchain Days 23-24 Aralık’ta Ziyaretçilerini Bekliyor!

-

ODTÜ Blockchain Topluluğu tarafından düzenlenen Blockchain Days, 23-24 Aralık’ta ziyaretçilerini bekliyor.

ODTÜ Blockchain Topluluğu tarafından düzenlenen Blockchain Days’te kripto paralar, DeFi, DAO, NFT gibi önemli konuları ele alarak 23-24 Aralık’ta Web3 hayranlarını bekliyor. ODTÜ içinde Kongre Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan Blockchain Days, Türkiye’nin en büyük blok zincir etkinliği olmayı hedefliyor.

Blok zincir ve Web3 sektörünün Türkiye’de gelişimi, artan blok zincir ve kripto para etkinlikleriyle gözler önüne seriliyor. Blok zincir teknolojilerinin detaylı konuşulacağı bu etkinlik 23 Aralık Cuma günü başlayıp 24 Aralık’ta Zero-Knowledge konseptli yılbaşı partisi ile son bulacak.

Merkeziyetsiz finans, web3 regülasyonları, kripto paralar, metaverse, gamefi gibi konular temelden başlanarak Emin Gün Sirer gibi yurtdışından ve yurtiçinden katılan alanında değerli ve uzman kişiler tarafından panellerde ele alınacak. Bunlara ek olarak, TOGG tarafından düzenlenen TOGG test sürüşü ödüllü NFT yarışması gibi daha birçok yarışma, eğitim atölyeleri ve networking saatleri Ankara’da katılımcılarını bekliyor olacak.

Paribu Hub, Avalanche Foundation, TOGG, GEAR Technologies ve daha birçok şirket proje etkinliğin önemli destekçileri arasında. ODTÜ, Stanford Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi gibi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen üniversitelerin de gelen katılımcılar ile kriptografi, ölçeklenebilirlik gibi alanlarda blok zincir teknolojilerinin derinlerine inilecek.

BlockchainDays
BlockchainDays

Önemli İsimler Sahne Alacak!

Baki Er (Lytera), Doruk İşmen (dYdX Turkey), Han Tüzün (NeufiHQ), Alp Işık (Enclave Markets) ve Turan Sert gibi sektörün bilinen öncüleri de panellerdeki konuşmacılar arasında. Web3 alanında yazılımcı olarak çalışmak, data devrimi, DAO yönetimi, blokzincir ekosisteminde iş geliştirme, finansal teknolojilerin gelişimi ve daha fazlası bu katılımcılar tarafından ele alınacak olan konulardan bazıları.

ODTÜ Blockchain Topluluğu üyeleri tarafından düzenlenecek bu etkinlik, bir üniversite topluluğu tarafından düzenlenmesine rağmen bu denli büyüklükte olmasıyla blok zincir hayranlarının dikkatini çekti. Topluluk üyeleri ilk başta Ankara’nın en büyük etkinliği yapmak amacıyla yola çıktıklarını, daha sonra etkinliğin büyümesiyle Türkiye’nin en büyük etkinliğini organize etmeye başladıklarını ve Ankara’yı blok zincirin merkezi haline getirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Etkinlik Biletleri Satışta!

Etkinlik Sitesi: https://www.blockchaindays.org/

Bileti Satın Almak İçin: https://www.biletimgo.com/etkinlik/blockchain-days-3892/

Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler