OASIS Vakfı, Tidal DeFi Sigorta Platformunun Hayata Geçirildiğini Duyurdu!

Oasis
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oasis Network geliştiricileri Oasis Labs’in bir yan kuruluşu olan Oasis Vakfı, Cuma günü bir blog gönderisinde, merkezi olmayan finans (DeFi) sigorta ve kapsama sağlayıcısı Tidal Finance platformlarının bir sürümünü Oasis Network’te uygulayacağını duyurdu.

Blog yazısı, Oasis’in DeFi tekliflerini ölçeklendirdiği için sigortanın platform kullanıcıları için önemli olacağını ve Oasis’in “gizli akıllı sözleşmeleri” ile çalışarak Tidal’ın “anonim, demokratikleştirilmiş oylama gibi yeni talep yöntemlerini uygulayabileceğini belirtti.

Bu yapılanma, Ethereum’un DeFi ekosisteminde yapılan benzerleri yansıtıyor; burada birden çok proje yeni sigorta platformları başlatıyor veya kapsamı doğrudan protokol katmanındaki tekliflerine dahil etmeyi planlıyor.

Şirket Neyi Hedefliyor?
Bir Kripto Girişimci: “Dawn Song’daki En İyi 100 listesinden biri tarafından kurulan gizlilik odaklı blok zinciri, trafiği çekmek ve benimsemek için yıllar boyunca çeşitli stratejiler izledi. 2018’de şirket, kripto pazarının geri kalanı durduğunda 45 milyon dolarlık bir gelir topladı.” dedi.

Ağın 19 Kasım 2020 ana hattı devreye girdiğinde, bunun yerine merkezi olmayan finansmana odaklandılar. Mainnet Lansmanı’nın ardından 25 Kasım’da bir token satışı izledi ve bu da şirkete ek 10 milyon dolar daha kazandırdı.

Şirketin mevcut stratejisi, büyük veri, veri gizliliği ve merkezi olmayan finansa odaklanan bir dizi girişimden oluşuyor. Geçen yıl, borsaların dolandırıcılık ve saldırılarla ilgili tehdit değerlendirme bilgilerini gizli bir şekilde paylaşmalarına olanak tanıyan bir Binance projesini duyurdu ve bu yılın başlarında, verileri dahili olarak paylaşırken gizliliği korumak için gizli bilgi depolamayı etkinleştirmek için otomobil üreticisi BMW ile birlikte çalıştı.

Bununla birlikte, Tidal ile ortaklık, DeFi’ye yeniden odaklanmanın işaretini verebilir. Basın bülteni, Tidal’ın DeFi havuzlarındaki sigortasının Oasis’in “hızla genişleyen” DeFi ekosistemi için anahtar olacağını ve önümüzdeki aylarda Oasis Network’e entegre edilecek çok sayıda “borç verme protokolü ve DEX” olduğunu belirtti.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!