Oasis Network (ROSE) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-6

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Oasis Network (ROSE) yorum analizimizle birlikte, Oasis Network Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, ROSE için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte ROSE yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde düşüş yaşamaya devam ediyor. Çoğu altcoin için sert düşüşler yaşanırken popüler altcoinlerden biri olan ROSE için de düşüler sürüyor. Ancak altcoinin yaşadığı son düşüşlerin ardından fiyat toparlanmalarının gerçekleştiği gözlemleniyor. Oasis Network için önemli ve hedef seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

ROSE Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

ROSE-12.14-01

ROSE yorum analizi ile birlikte ROSE coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, ROSE fiyatının yaklaşık 20 gündür güçlü 0.35 dolar direnç seviyesini aşamadığı gözlemleniyor. Altcoin için bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru yükselişlerin yaşanması muhtemel olacaktır.

ROSE, yorum analizimize başladığımız sırada 0.28 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.3 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde güçlü direnç seviyesi 0.35 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

Altcoin için ayıların satış baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketleri tekrar aktif olacaktır. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.27 dolar seviyeleri olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerin sergilenmesi halinde ise 0.22-0.24 dolar destek seviyesine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

Oasis Network Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

Oasis-Network-14.12-02

Oasis Network (ROSE) teknik analizimizle birlikte, ROSE’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, ROSE fiyatının Bollinger orta bandının üzerinde işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için 20 günlük basit hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketleri sergilenmesi halinde üst banda doğru bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Ek olarak Bollinger alt ve üst bantlarının yakınlaştığı gözlemleniyor. Bu da altcoin için önümüzdeki seanslarda volatilitenin artabileceğini göstermektedir.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizgi üzerinde yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın yarım çizgi üzerinde kalmaya devam etmesi ile birlikte altcoin için pozitif fiyat hareketlerinin devam etmesi muhtemel olacaktır. Ek olarak Chaikin Osilatörü yarım çizgi altında seyrediyor. Bu da altcoin için sermaye çıkışlarının arttığını göstermektedir.

ROSE Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

0.27

0.35

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook