Oasis Network (ROSE) Aşağı Yönlü Kırılım Gerçekleştirdi!

Yükselen trendi aşağı yönlü kıran ROSE için destek ve direnç seviyelerini inceleyelim.
analiz-17

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

ROSE Yükselen Trend Alanına Dönebilecek mi?

ROSE-03.30-1

Yükselen bir trendde işlem görürken aşağı yönlü kılım gerçekleştiren ROSE, mor kutu ile gösterilen alandan tepki almayı başardı.

Günlük grafikte MA200’ün olduğu seviyede işlem gördüğü için aşağı veya yukarı yönlü gerçekleştireceği olası hareket trend yönünü belirleyebilir. Bu seviyenin üzerine çıkabilirse eski yükselen trendinin alanına tekrardan ulaşabilir.

Ancak bunu gerçekleştirebilmesi içinse 0,381 dolarda bulunan direncini kırması gerekiyor. Bu trend içerisinde de 0,444 dolarda da bir direnci bulunuyor.

RSI yaklaşık 63 seviyesinde bulunuyor. Bu da yükseliş durumunda önünde çok fazla alan olmadığı anlamına geliyor. Olası senaryoda kısa süreli bir yükseliş gerçekleştirdikten sonra göstergenin rahatlaması için düşüş kaydetmesi gerekiyor.

MACD ise sıfır seviyesinin üzerine çıkmayı başardı. Bu da yükselen trendin güçlü olacağı anlamına geliyor. Bu seviyenin altında olduğunda düşüş trendi, üzerinde olduğunda yükseliş trendi anlamına gelmektedir.

Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

ROSE-03.30-2

Şu anda oldukça kritik bir direnç seviyesine yakın işlem gören ROSE, olası düşüş durumunda 0,255 dolara kadar gerileyebilir.

Bu destek seviyesinde tutunamazsa 0,202 dolar desteğine kadar düşüş kaydetmesi muhtemel görünüyor.

Boğaların güç kazanması durumunda ise 0,306 dolar seviyesine ulaşmak isteyecektir. Bu seviyenin kırılımı sonrasında destek olarak doğrulanırsa 0,347 dolar seviyesini de test edebilir.

Ardından 0,395 dolar ve 0,463 dolardaki direnç seviyelerini de kırmak için yukarı yönlü harekete devam edebilir.

Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması içinse şu anki seviyesinden yaklaşık olarak yüzde 103 kazanç sağlaması gerekiyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster