Nvidia’nın Madencilik Çipleri İyi İş Çıkartıyor | 150 Milyon Dolar Gelir Bekleniyor

Screenshot_1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şubat ayında kripto para madenciliği kartları ile oyuncu kartlarının ayrılacağını açıklayan çip üreticisi Nvidia, yakın zaman önce piyasaya sürülen madencilik ürünü için ilk çeyrek gelir beklentilerini açıkladı.

Öncelikle şunu belirtelim bu bir ekran kartı değil. Evet, Ethereum madenciliği için tasarlanan çipe CMP (Kripto para madencilik işlemcisi) adı veriliyor. Bu ürün Şubat ayında duyuruldu.

Nvidia bu ürün hakkında yoğun talebin olduğunu açıklamıştı. Fakat şu düşünülememiş olsa gerek ki Ethereum Aralık 2021 yılında yapılacak olan V2: Serenity güncellemesi ile Ethereum madenciliğinin sona ereceği hakkında güçlü tahminler var.

Ethereum’un her geçen gün yükselişi bu işlemciye olan ilgili arttırıyor. Öyle ki Nvidia 50 Milyon $ olan tahmini beklentiyi 150 Milyon $’a çıkartmış olsun. 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!