Salı, Nisan 20, 2021

Nick Carter, ADA’nın Dünya İçin Bitcoin’den Daha İyi Olduğunu Söyledi

 • Nick Carter’a göre Cardano (ADA), üretim açısından Bitcoin’den daha iyi.
 • Bununla birlikte, ADA bugünlerde potansiyel müşterilere daha umut verici görünüyor.
 • Dahası, Carters Cardano’ya (ADA) ilgi duyuyor.
Amerikalı şarkıcı Nick Carter, Cardano’ya (ADA) olan ilgisini dile getirmeye başladı. Carter, bir rapora dayanarak, Cardano’nun üretim söz konusu olduğunda Bitcoin’den çok daha iyi olduğunu söyledi.

Carter’ın tweetinde, “Bitcoin’den Cardano’ya dönüş olmalı. Konu üretmeye geldiğinde dünya için daha temiz ve daha iyi. ”

Bu notta Carter, devam etti ve ADA’nın önümüzdeki günlerde BTC’yi geçmeye hazırlandığını söyledi.
Cardano’nun CEO’su Charles Hoskinson, şaşırtıcı bir şekilde Carter’ın tweet’ine yanıt verdi. Ancak Hoskinson, “Birisi bitcoin’e güle güle dedi … hadi bunu ne sıklıkla söyleyeceğim?”
Sadece Carter değil, birçok ünlü ve tanınmış isim de bu yıl Cardano’ya çok daha fazla ilgi gösterdi. Carter’ın Cardano’ya yatırım yapması ADA topluluğunu şaşırtmamalı.
Destek olarak Twitter kısa süre önce Charles Hoskinson’ın hesabını doğruladı. Ayrıca, hesap doğrulaması, Twitter’ı kullanmayı bırakmak istediği bir dizi tehdit gönderdikten sonra geldi.
Cardano (ADA) fiyatı an itibariyledolar seviyelerinde alıcı buluyor.
 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • Yusuf Genç
  Yusuf Genç,erken yaşlarda bilgisayar ve teknolojiye duyduğu ilgi sayesinde kendini yazılım ve sibergüvenlik üzerine geliştirmiş ve günümüze kadar bu alanlarda birçok önemli çalışmalar yapmıştır. Geçtiğimiz günlerde Coin Otağ ekibine yazar olarak katıldı. Coin Otağı bünyesinde bloğumuzun gelişmesine katkıda bulunuyor.
  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺25.10
  THYAO.IS₺11.60
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺14.96