Salı, Nisan 20, 2021

NETAS, TRKCM, ZOREN Hisse Yorumları ve Tavsiyeleri – (18.09.2020)

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Dün seans sonuna doğru gelen alımlarla endeks günü %0,32 primle 1.111 seviyesinden kapattı. Bollinger orta ve üst bandı arasında yön arayışında olan endeksin bugün de bu eğilimini devam ettirebileceğini düşünüyoruz. Endeksin güne ise hafif alıcılı bir görüntüyle başlamasını beklerken, açılışta Bollinger üst bandına (1.117 – 1.119 bölgesi) doğru yükseliş görülebilir. Diğer yandan, olası geri çekilmelerde 1.100 – 1.097 güçlü destek bölgesi olarak izlenebilir.

BIST-30 Kontratı

Dün açılışta yaşanan satış baskının ardından 1.227,5 seviyesine kadar gerileyen kontrat buradan gelen alımlar sonrasında kısa vadeli ortalamalarının üzerinde kapattı. Kısa vadeli ortalamalarının üzerinde yaşanan kapanışa bağlı olarak kontrat 1.255 civarından geçen yükseliş trendine doğru toparlanmasını sürdürebilir. Ancak, söz konusu seviyenin şu aşamada kırılmasını beklemiyoruz. Diğer yandan, olası düşüşlerde ise 1.235 seviyesinden tepki gelebilir.

Günlük Hisse Öneri Listesi

NETAS, TRKCM, ZOREN

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

USD
TRY
EUR

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺25.10
THYAO.IS₺11.60
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺18.02
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺14.96