NEO Fiyat Tahmini: Yüzde 30 Yükseliş için Hareketine Başlayacak Mı?

NEOcoin
  • NEO’nun kısa vadeli grafiği incelendiğinde, 2 saatlik zaman diliminde 7 doların üzerinde fiyat hareketleri gözleniyor.
  • 7 doların üzerindeki 2 saatlik kapanışlar sürerse, 7.27 dolar seviyesine yükseliş potansiyeli taşıyabilir.
  • Olası düşüşte, 6.907 dolar – 6.87 dolar – 6.84 dolar destek aralığı önemli bir alan olarak belirtiliyor.

NEO’nun kısa vadeli teknik grafiği incelendiğinde, 2 saatlik zaman diliminde 7 doların üzerinde fiyat hareketleri dikkat çekiyor. Eğer NEO fiyatı 7 doların üzerindeki 2 saatlik kapanışlarını sürdürebilirse, yükseliş potansiyelini 7.27 dolar seviyesine taşıyabilir. 

Orta Vadeli NEO Fiyat Analizi

2 Günlük NEO/USD Fiyat Grafiği

NEO’nun 2 günlük teknik grafiği incelendiğinde, fiyatın 6.81 dolar seviyesine yakın hareket ettiği görülmektedir. NEO fiyatı, 6.81 doların üzerindeki 2 günlük kapanışlarını sürdürdüğü sürece yükseliş hareketini 7.75 dolar haftalık direncine ve ardından 8.34 dolar 2 günlük direnç seviyesine taşıma niyetinde olabilir.

Ancak NEO, 6.82 dolar seviyesinin altında haftalık bazda kapanışlar yaparsa, düşüş hareketini 6.28 dolar seviyesine kadar genişletebilir. Bu seviyenin üzerindeki kapanışlar, spot yatırımcılar için önemli bir referans olmalıdır.

NEO fiyatı, 6.82 dolar desteğini sürdürdüğü sürece, yükseliş hedefi olarak 8.92 dolar seviyesini gözlemlemek mümkündür. Ancak tüm bunlardan önce, analizde belirtilen direnç seviyelerinin geçilmesi, trendin daha da güçlenmesini sağlayabilir.

Kısa Vadeli NEO Fiyat Analizi

2 Saatlik NEO/USD Fiyat Grafiği

NEO’nun kısa vadeli teknik grafiği incelendiğinde, 2 saatlik zaman diliminde 7 doların üzerinde fiyat hareketleri gerçekleştirdiği görülmektedir. NEO fiyatı, 7 doların üzerindeki 2 saatlik kapanışlarını sürdürdüğü sürece, yükseliş hareketini tekrar 7.27 dolar seviyesine doğru gerçekleştirme potansiyeline sahip olabilir.

Ancak NEO, 7 doların altında kapanışlar yaparsa, düşüş hareketini 6.907 dolar – 6.87 dolar – 6.84 dolar destek aralığına doğru genişletebilir. Eğer NEO fiyatı bu destek aralığından güçlü alım tepkileri alırsa, yükseliş hareketini mavi bölge olarak belirtilen alan üzerinden başlatarak 7.54 dolar direncine kadar taşıyabilir.

Ancak NEO fiyatı 6.80 doların altında kapanışlar yaparsa, analiz geçersiz hale gelebilir. NEO’nun belirtilen yükseliş hareketini gerçekleştirebilmesi için mavi bölgeden güçlü alım talepleri ile karşılaşması gerekmektedir.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

Exit mobile version