Pazartesi, Nisan 19, 2021

NebraskanGooner, Bitcoin’in 7,5 bin dolarlık en yüksek seviyeyi kırdıktan sonra…

Analist NebraskanGooner, Bitcoin’in yakın gelecekte üç senaryoya baktığını söyledi. Bu senaryolardan biri, bitcoin’in 12.000 $ ‘a ulaştığını görebiliyordu. Tahminleri, Bitcoin’in 7.500 dolarlık direncin üzerine çıkmasından saatler sonra geliyor. Bitcoin haftalarca 6.800 – 7.200 dolar arasında kalan bu direnişin üstesinden gelmek için mücadele etti.

NebraskanGooner, Bitcoin’in 7,5 bin dolarlık en yüksek seviyeyi kırdıktan sonra Bitcoin’in 12k’ya gidebileceğini söyledi!

Perşembe günü, bitcoin büyük bir direnç bulmadan ve geri çekilmeden önce 7.700 dolara yükseldi.

7.500 doların üzerinde bir kırılma, 12 Mart kayıplarını düzeltmek için büyük bir yukarı yönlü hareket oldu. Bu, daha yüksek bir düşük ayarlanarak da teyit edilen boğa modelinin geri dönüşünün bir göstergesidir.

Bitcoin 12 Mart’ta flaş kazasına tanık olunca, bu birçok kripto topluluğunun Bitcoin’e inişe geçtiğini gördü. Bunlardan biri, Bitcoin’in 7.500 doların altına düştükten sonra sıfıra ulaşacağını söyleyen Peter Brandt.

NebraskanGooner, Bitcoin yukarı doğru yörüngesini sürdürür ve 8.000 $ ‘a yakın kritik direncin üzerine çıkarsa, Bitcoin’in hedefinde en az 9.000 $ ile en yüksek seviyesine 12.000 $’ a ulaşacağına inanıyor.

Ancak analist, bunun önümüzdeki haftalarda beklediği üç senaryodan sadece biri olduğu açık. Daha fazla düşüş eğilimi, Bitcoin’in mevcut zirvesine 7.7 $ ‘dan ulaştıktan sonra düştüğünü gösteriyor.

Çoğu yatırımcı ve analist, yatırımcıların fiyatları tahmin etmeye başladıklarına inanıyor. halving Şimdi 17 günden daha eski. Bu etkinlik çok yakın olmasına rağmen, birçoğu etkinliğin fiyatlandırılmadığına hala inanıyor. Bu, çoğu yatırımcı biriktikçe Bitcoin çevresindeki mevcut hissi yükseltir.

Yayınlandığı sırada, Bitcoin 7.600 doların biraz altında alışveriş yapıyor. Bu, son 24 saatte% 2’lik bir değişikliği ve zayıf görünen sağlam bir hafta sonunu temsil ediyor. Hafta sonu boyunca, Bitcoin’in büyük yatırımlar yapan birkaç yatırımcı ile yan ticaret yapması muhtemel.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Ergovan
  Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺24.60
  THYAO.IS₺11.65
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.18
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺15.21