NEAR Protocol (NEAR) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-17

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

NEAR Protocol (NEAR) yorum analizimizle birlikte, NEAR Protocol Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, NEAR için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte NEAR yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde düşüş yaşamaya devam ediyor. Çoğu altcoin derin düşüşler yaşayarak kritik destek seviyelerinin altında işlem görüyorlar. Ancak NEAR’ın son 10 gün içerisinde %90’dan fazla bir yükseliş yaşadığı gözlemleniyor. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi için aşılması gereken önemli seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

NEAR Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

NEAR-12.14-01

NEAR yorum analizi ile birlikte NEAR Protocol coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, NEAR fiyatının önemli destek seviyelerinin üzerinde işlem gördüğü gözlemleniyor. Altcoin için alım baskısının devam etmesi halinde yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru yükselişlerin devam etmesi muhtemel olacaktır.

NEAR için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 10 dolar seviyeleri olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde 12 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde altcoin için yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru bir yükseliş yaşanabilir.

NEAR için ayıların satış baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketleri tekrardan aktif olacaktır. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 9 dolar seviyeleri olacaktır. Bu destek seviyesi altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde altcoinin 8-8.3 dolar destek seviyesini test etmesi muhtemel olacaktır.

NEAR Protocol Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

NEAR-12.14-02

NEAR Protocol (NEAR) teknik analizimizle birlikte, NEAR’ın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, NEAR fiyatının 20 MA hareketli ortalamasının altında işlem gördüğü gözlemleniyor. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketleri ile bu hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi ile yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

MACD histogramında kısalan kırmızı sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu durum altcoin için momentumun pozitif olmaya başladığını göstermektedir. Ek olarak histogramda bir boğa kesişimi öngörülüyor. Bu kesişim olması halinde altcoin için yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır. Ek olarak Chaikin Osilatörü yarım çizgi seviyelerinde bulunuyor. Bu da altcoin için sermaye girişlerinin yeterince güçlü olmadığını göstermektedir.

NEAR Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

9

10

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook