Pazar, Ocak 24, 2021

Mt. Gox acentesi geri ödeme planı başvurusunu gönderdi

Mt. Gox yardımcısı Nobuaki Kobayashi, 15 Aralık’ta Mt. Gox, Kullanıcılarına geri ödeme yapmak için bir plan yaptı. Mt. Gox web sitesindeki resmi duyuruya göre, Tokyo Bölge Mahkemesi ve bir denetçi geri ödeme planını gözden geçirecek ve geri ödemenin uygun olup olmadığına karar verecek.

Kobayashi geçtiğimiz günlerde Ekim ayında bir geri ödeme planı sunma süresini uzatmak için başka bir başvuruda bulundu. Tokyo Bölge Mahkemesi süreyi 15 Aralık 2020’ye erteledi. Kobayashi daha önce Mart 2020 ve Nisan 2019’da benzer erteleme başvuruları yapmıştı.

2010 yılında kurulan Mt. Gox, Kripto para birimi endüstrisindeki en büyük siber saldırıyı yaşadı. Borsa, 2011 ve 2014 yıllarında iki siber saldırıda toplam 1.35 milyon Bitcoin (BTC) kaybetti.

Mt. Gox müşterileri, Kayıpları için hala tazmin edilmiyor. Geri ödeme sürecini denetlemek üzere atanan Japon avukat Kobayashi’nin müşterilere geri ödeme yapmak için 150.000 Bitcoin tuttuğu iddia ediliyor. Ancak bu ödemeler birkaç kez ertelendi.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 32,737.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39