Pazartesi, Mart 1, 2021

Motley Fool : ‘Altından Daha Değerli’

'Altından Daha Değerli': Motley Fool Bitcoin'e 5 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptığını Açıkladı

Aylık 80 milyondan fazla ziyaretçisiyle dünyanın en büyük beşinci yatırım sitesi olan The Motley Fool’un Bitcoin’in geleceği için olumlu görünümü olduğunu belirtti.

Yatırım Danışmanı Sağlayıcı, Bitcoin’in Önümüzdeki 15 Yılda On Kat İade Sağlayacağına İnanıyor

Motley Fool, önümüzdeki 15 yıl içinde yatırımından 10 kat getiri elde etme planının bir parçası olarak Bitcoin’e 5 milyon dolarlık yatırım yaptığını duyurdu.

Ancak bu hareket, Bitcoin’e yapılan bir kerelik yatırımdan çok daha fazlası. Motley Fool, yatırım dünyasında saygı duyulan bir sestir – esasen bir kripto etkileyicisidir. Motley, madeni parayı diğer 39 hisse senedinin yanı sıra 10x portföyüne ekleyerek, Bitcoin’i bol miktarda yatırımcı içeren milyonlarca izleyici için güçlü bir uzun vadeli tutuş olarak destekliyor.

Doğrudan Bitcoin’e Yatırım

Bu, Motley’nin EFT’leri pazara ‘overpriced’ bir rota olarak düşürmesiyle Bitcoin’e doğrudan bir yatırımdır. Web sitesi bilançosuna 5 milyon dolarlık Bitcoin eklemeden önce sitenin üyelerine analistlerinden ve yazarlarından rehberlik okuma fırsatı verilecek.

Bitcoin’e böylesine önemli miktarda para yatırma kararını açıklayan The Motley Fool, bir tweet’te paylaşılan şu üç nedeni sundu:

1. Uzun vadede altından daha etkin değer depolayacağına inanıyoruz.
2. Önümüzdeki on yılda fiyatlandırma istikrara kavuşuyormuş gibi bunun işlemler için bir araç haline gelebileceğine inanıyoruz.
3. Enflasyona karşı verimli bir koruma sağlayabileceğine inanıyoruz.

Bitcoin’e yapılan kurumsal yatırımın büyümek için hala çok yeri var. Bir veriye göre, en az 38 şirket, toplam Bitcoin arzının yalnızca %6,04’ü olan 66,5 milyar dolar değerinde BTC’ye sahip. Yine de The Motley Fool, Microstrategy ve Tesla gibi kuruluşlar paralarını ağızlarının olduğu yere koydukça, daha fazla kurum yavaş yavaş bu durumu takip edebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 46,383.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.20
  THYAO.IS₺13.49
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.58
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺16.98