Pazar, Şubat 28, 2021

MoneyGram, Ripple ile ortaklığı askıya aldı!

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetleri Borsa Komisyonu ve Ripple arasındaki dava devam ederken. MoneyGram, Ripple şirketi ile ticareti askıya almaya karar verdi. Şirket, devam eden davaya ilişkin “belirsizliği” öne sürdü.

MoneyGram, iki yıllık bir ortaklığın parçası olarak Haziran 2019’dan bu yana kripto firması ile ticari bir anlaşmaya vardı. Ripple firmaya yaklaşık 50 milyon $ yatırım yapmayı kabul etti. Ayrıca MoneyGram’ın isteğe bağlı likidite hizmetini kullanmak için, Ripple şirkete “pazar geliştirme ücretleri” için milyonlarca dolar ödüyor.

SEC’in açtığı dava Ripple ve kurucu ortakları, “kayıtsız, devam eden bir dijital varlık menkul kıymetler teklifi yoluyla 1,3 milyar doların üzerinde para topladıklarını” iddia etti.

MoneyGram, “Ripple ilk çeyrekte pazar geliştirme ücretlerinden herhangi bir fayda sağlamayı planlamadığını belirtti. ”

Ayrıca firma yeni açıklamasında, MoneyGram’ın 2020’nin ilk çeyreğinde 12,1 milyon dolarlık bir “net gider karı” gerçekleştirdiğini söyledi. ”

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyledolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.20
  THYAO.IS₺13.49
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.58
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺16.98