Salı, Kasım 24, 2020

Monero ve XEM Fiyat Analizi

Monero düşüş eğilimi gösterirken, XEM son birkaç gün içinde güçlenerek toparlandıktan sonra güçlü bir direnç seviyesi altında işlem görüyordu.

Monero Fiyat Analizi

XMR, direnç seviyesini 127.4 $ ‘a yükseltti, ancak destek seviyesi olarak seviyeyi tutamadı.

Monero, Fiyat ve momentum göstergesi (RSI) arasında düşüş eğilimi gösteriyordu ve önümüzdeki saatlerde daha fazla kayıp yaşayabilir. 110.09$’dan 129.72$’a yükselişin düşük seviyesinden hareket için Fibonacci geri çekilme seviyeleri, XMR’nin yükseliş trendine devam etmeden önce %38.2 veya %50 seviyelerine geri dönebileceğini gösterdi.

Bununla birlikte fiyat, Alçalan kanaldan çıktıktan sonra bir dizi yüksek düşüşler oluşturduğundan, yükseliş eğilimi oyunda kaldı.

XEM Fiyat Analizi

XEM, piyasadaki boğalar inisiyatifi ele geçirip fiyatları 0.135$’a kadar geri çekmeden önce desteği 0.115$’da test etmek için yükselen bir kanalın altına düştü.

MACD hattı ve Sinyal hattı birbirinden oldukça uzaktı ve küçük bir düzeltmenin yapılması gerektiğini öne sürdü.

XEM, 0.137$ seviyesinin üzerinde 0.154$’a kadar önemli bir dirence sahip değil, bu nedenle 0.137$’ın üzerinde bir kapanış ve ardından desteğe karşı hızlı bir direnç, güçlü bir yükseliş gösterecektir.

 

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Celal Mutlu
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Coin Otağ ekibinde yazarlık ile birlikte sosyal medya uzmanı olarak da rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Kripto Para Hesaplayıcı

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺47.92
  THYAO.IS₺11.74
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺19.12
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.16