Salı, Mart 2, 2021

Monero Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

Monero pazarı son birkaç gündür geriliyor. Piyasadaki genel eğilim aktif olarak yükseliş göstermedi ve Monero için eğilim düşüş eğilimine dönüştü. Fiyat, fiyat merdiveninden aşağı inerken, piyasa daha fazla düşüşe tanık olabilir.

Monero’nun fiyatı yazılırken 160,24 dolardı.

Monero günlük grafik

Kaynak: TradingView’de XMRUSD

Monero grafiği, fiyatın 170,89 $ ‘lık dirence ulaştıktan sonra düştüğünü gösteriyor. Bu düzelme şu anda desteği 151 $ ‘da test ediyor ve fiyat güçlü bir aşağı doğru baskıya tanık oluyor.

Dijital varlığın değeri, seviyede bir itme ve çekme görmeye devam ettikçe, fiyatı 146 $ ‘lık ikinci desteğe daha da düşmeye zorlayabilir. Bu, tüccarların kar elde etmeleri için bir fırsat olacaktır.

Muhakeme

50 hareketli ortalama, madalyonun düşüş trendini vurgulayan mum çubuklarının üzerinde zaten yükseliyor. RSI, denge bölgesinden aşırı alım bölgesine yaklaştı ve bu da pazardaki satıcıların büyüdüğünü gösteriyor.

Bu arada, MACD göstergesi piyasadaki düşüşte bir artış kaydetti. Güçlü kırmızı çubuklar büyüyordu ve pazarda birkaç gündür devam ediyor. Oysa MACD hattı birkaç gündür sinyal hattının altında olmasına rağmen, farkının arttığına şahit oluyordu.

Önemli seviyeler

Giriş: 151,02 $
Zarar Durdurma: 156,78 Dolar
Kar Al: 145,10 Dolar
Ödüllendirme Riski: 1.03

Sonuç

Mevcut piyasa koşulları, Monero’nun fiyat hareketinde artan bir düşüşe işaret etti. Dijital varlık desteğe yakın işlem gördükçe ve onu ihlal ederse, madeni paranın fiyatı 146 $ ‘lık bir sonraki destek seviyesine düşecek ve bu da kısa tüccarlara sadece asgari kar sağlayacaktır.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.86
  THYAO.IS₺14.81
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.98
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.19