XMR, ALGO, HBAR, ENJ Fiyat Analizi: 07 Nisan

coin-otag-gorsel
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Monero, 282,9 dolarlık kritik direnç seviyesine yaklaşırken yükseliş eğilimi gösterdi. Algorand, menzilinden kopmak için daha fazla sinyal beklerken, Hedera Hashgraph’ın 0.308$ desteğini kaybetmesi için tüyo verildi. Son olarak Enjin Coin, fiyatın uzun vadeli hareketli ortalama çizgisinin altına düşmesi durumunda bastırılmış bir piyasa öngördü.

Monero [XMR]

Monero’nun piyasa boğaları, önceki bir analizde bahsedilen düşüş sapmalarını görmezden geldi ve 4 saatlik zaman diliminde kuzeye doğru ilerlemeye devam etti. Destek bölgesine 262,67 Dolar değerindeki düşüşle boğalar 282,9 Dolar’dan üst tavana bakıyor. Bu seviyenin temizlenmesi, uzun vadeli yörüngesi üzerinde bazı etkilere sahip olacaktır. Bir patlama, Şubat ayının sonundaki geri çekilmeden bu yana XMR’nin iyileşmesini tamamlamakla kalmaz, aynı zamanda kripto para biriminin uzun vadede yukarı yönlü yörüngesini korumasına da izin verir.

MACD düşüş eğilimine yakındı, ancak aynı durum hala yarı çizginin üzerindeydi ve boğalar piyasayı kaybetme tehdidinde bulunmamalıdır. Bu arada, Chaikin Para Akışı’na göre sermaye girişi güçlüydü.

Monero (XMR) fiyatı an itibariyle$ 336.29dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Algorand [ALGO]

4 saatlik grafikte Algorand, 1,44-1,23 $ aralığından çıkmış gibi görünüyordu, ancak düşüş şamdanı en azından kısa vadede bir kırılma olasılığını reddetti. Bununla birlikte, ticaret hacimleri yükselişte ve boğaların bir sonraki büyük dalgalanmadan önce güç kazanması mümkündü.

ALGO’nun yörüngesini anlamak için MACD önümüzdeki oturumlarda dikkatle izlenmelidir. Aşağı yönlü bir geçişten sonra MACD dengenin altına düşerse, ALGO kanalından ayrılacak ve 1 $ işaretine doğru ilerleyecektir. ADX, 18 yaşında düz bir şekilde kaldı ve bir eğilim eksikliği gösterdi. Kuzeye doğru bir kırılma için, hem MACD hem de hacimler daha yüksek trend olmalıdır.

Algorand (ALGO) fiyatı an itibariyle$ 1.16dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Hedera Hashgraph [HBAR]

Hedera Hashgraph’ın 4 saatlik grafikte 0,308 dolarlık desteğe yenilmesi an meselesi gibi görünüyordu. Şimdiye kadar, yukarıda belirtilen seviye, son 25 gün içinde birçok kez bir satışı savundu, ancak piyasada kaygı verici işaretler mevcuttu. Ticaret hacimleri son birkaç gün içinde düşüşteyken, OBV Mart ayında görülen sabit bir yükselişin ardından düşüşe geçti.

Awesome Oscillator’a göre momentum da düşüş eğilimindeydi ve aynısı son yedi gün boyunca denge seviyesinin altında kaldı. Bir arıza durumunda, HBAR 0.251 $ ‘dan destek bulabilir.

Hedera Hasgraph (HBAR) fiyatı an itibariyle$ 0.252433dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Enjin Coin [ENJ]

Enjin Coin, son 24 saatteki düşüş hareketinin ardından 2,33 dolarlık bölgeyi bir kez daha direnç çizgisine çevirdi. Üstelik, fiyatın 200-SMA’nın (yeşil) altına düşme tehlikesi vardı ve bu, önümüzdeki haftalarda durgun bir pazara yol açacaktı.

Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri, mum çubuklarının altında hareket etti ve söz konusu düşüş trendini vurguladı. RSI aşırı satım bölgesine yakındı.

Enjin Coin (ENJ) fiyatı an itibariyle$ 2.19dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!