Perşembe, Ocak 21, 2021

Molecular Future (MOF) Coin İncelemesi

Molecular Future

MOF Nedir ?

Molecular Future ; Moleküler Grubu, Kartal Fonu, Hong Kong Sermaye Fonu, XBTING Vakfı, HCASH Vakfı ve Bilim Bankası Sermayesi tarafından ortaklaşa yenilikçi bir finansal yatırım hizmeti şirketinin tek noktadan dijital varlık yatırım hizmet platformudur.

Moleküler geleceğin arkasındaki güçlü ekosistem desteği, uluslararası alanda tanınan ve lisanslı finansal pratisyenleri ve en eski dijital para yatırımcılarını, tanınmış uluslararası risk sermayesi kurumlarını ve çeşitli endüstrilerde yüzlerce tohum, melek ve A-round girişimini içerir. Ekoloji; en iyi finansal yatırım danışmanları ve blockchain endüstrisinde tanınmış yatırımcılar ve bunların arkasındaki Hong Kong, Amerika Birleşik Devletleri ve Avustralya’nın ana kurullarında listelenen şirketlerin kaynakları:

Molecular Future APP esas olarak üç ana bölümü teşvik etmekte:

 • Aralarından seçim yapabileceğiniz 30’dan fazla düzenli, güncel, riskten korunma fonu ve nicel fon vardır.
 • Dijital para ipotek  için on dakikada para yatırma ;
 • MOF holding moleküler fizyon günlük temettü keyfini, MOF finansal yönetim, ipotek bölümü indirim ücretleri için de kullanılabilir

Molecular Future (MOF), Ethereum platformunda verilen bir kripto para belirtecidir. Bugün için  Molecular Future (MOF) fiyat  $18.974.214 24 saatlik ticaret hacmiyle $1,72 şeklindedir.

Fiyat son 24 saatte -0,58% azalmıştır.0 coin dolaşım arzına ve maksimum 100 Milyon coin arzına sahiptir.

Dijital para birimine dayalı yatırım ürünleri

Çeşitli dijital para birimleri, dijital para hedging, dijital para arbitrajı, dijital para kitle fonlaması ve dijital para nicel ticareti dahil; ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, çeşitlendirilmiş dijital varlıklara tek tıklamayla yatırım.

Merkezi olmayan uygulama ekolojisi

Tam ekolojik destekle birleştiğinde, yüzlerce fon yatırımlı girişim, uygun olduğunda moleküler gelecek boyunca yavaş yavaş CTD yoluna gidecek ve moleküler gelecek vakfı destek ve erken ortak yatırımlara katılacak.

Molecular Future (MOF) Satın Al

MOF ticareti olan en aktif borsa OKEx Korea borsasıdır.Şunun gibi blok keşifçileri üzerinde Molecular Future adresini ve işlemlerini keşfetmek için:etherscan.ioethplorer.io ve enjinx.io.

MOF Fiyat $1,73
Piyasa Değeri ?
Piyasa Değeri Hakimiyeti %0,00
Ticaret Hacmi $18.974.214
Hacim / Piyasa Değeri 0.0002
Piyasa Değeri Sıralaması #3663
Tüm Zamanların En Yükseği $1,79 -4,0% Düşüş
Dec 15, 2019 (4 gün)
Tüm Zamanların En Düşüğü $0,01829388 9.300% Yükseliş
Aug 15, 2019 (4 ay)
Molecular Future/Bitcoin Oranı 1 BTC = 4188.03 MOF

haber.coinotag.com‘dan bitcoin haberlerini Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺27.72
  THYAO.IS₺13.26
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.66
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.19