MOBOX (MBOX) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-8

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

MOBOX (MBOX) yorum analizimizle birlikte, MOBOX Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, MBOX için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte MBOX yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde istikrarsız fiyat hareketleri sergiliyor. Çoğu altcoin kritik destek seviyelerinin altında işlem görürken metaverse odaklı kripto para birimlerinde de düşüşler sürüyor. MBOX, yaklaşık 10 gündür belirli seviyeler arasında yatay konsolide işlem görüyor. Altcoin için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

MBOX Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

MBOX-12.23-01

MBOX yorum analizi ile birlikte MOBOX coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, MBOX fiyatının yatay konsolide işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin yorum analizimize başladığımız sırada 5.1 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

MBOX için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 5.5-5.75 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde 6.4-6.8 dolar direnç seviyesine kadar bir yükselişin yaşaması muhtemel olacaktır. Altcoin için yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinde ise 8 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır.

Ayıların satış baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketleri aktif olacaktır. MBOX için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 4.6-4.8 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde 4 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

MOBOX Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

MBOX-12.23-02

MOBOX (MBOX) teknik analizimizle birlikte, MBOX’ın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, MBOX fiyatının 20 günlük basit hareketli ortalamanın altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketleri ile bu hareketli ortalamanın üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde kısa vadeli bir yükseliş trendinin aktif olması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında yatay seyrediyor. RSI’ın yukarı yönlü seyrederek yarım çizginin üzerine çıkması halinde altcoinin fiyat toparlanmaları yaşaması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizginin altında kısalan kırmızı sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun pozitif olmaya başladığını göstermektedir. Ayrıca histogramda bir boğa kesişimi öngörülüyor. Kesişimin olası halinde altcoin için fiyat toparlanmalarının yaşanması muhtemel olacaktır.

MBOX Destek ve Seviyesi

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

4.6-4.8

5.5-5.75

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook