Salı, Ocak 26, 2021

Miracle Tele Hizmet Koşulları na İnce Ayar

Miracle Tele Hizmet Koşulları için ayar getirdi! Daha büyük yatırımcı tabanına erişmek için önemli hizmet koşuları değişikliğine gitti! Özellikle Miracle Tele Simcard’ı sahipleri ve Tele holderlerinin ilgisini çekecek koşulları aşağıda derledik.

Miracle Tele Hizmet Koşulları Yenilendi

miracle tele hizmet koşulları

Topluluğumuzun ve Miracle Tele ekibinin çabaları sayesinde, Miracle Tele gelişim seviyesinin bir sonraki basamağına geçtik.
Sisteme giren tüm fonlar, şirketin büyümesine ve çığır açan teknolojilerimizin gelişimine yönelik olacak.
Bu gelişmelerle ilgili gelecek haberlere dikkat ediniz!

Bunlar olurken, hizmet şartlarımızı ortaya çıkan gerçeklerle eşleşecek şekilde ayarlamak zorundayız. Aşağıda öne çıkan bazı noktalara değinelim:

 1. Artık TELE tokenleri hiçbir şekilde ücretsiz olarak dağıtmayacağız. Bunun yerine, mevcut fonları gelecek vaat eden büyük ekonomi şirketleriyle ortaklaşa yönlendirmeye ve önemli müşteri tabanı kazanma amacıyla pazar tabanını geliştirmeye yönlendireceğiz.
 2. Gelecekte platformumuz üzerinden yapacağımız TELE satışları için fiyatı 0.21€’ya sabitliyoruz.
  Aylık ödül oranı doğrudan dashboard ekranınızda görünebilecek ve şirketin büyümesiyle artmaya devam edecektir.
 3. Ayrıca, ekosistemimizden çıkarılan Tele Tokenlerin iki haftada bir ödül getirmeyi bıraktığını hatırlatmak isteriz. Bu, başka yerlerden yatırım yaptığınız TELE tokenleriniz (deposited tele) için artık stack ödülü alamayacağınız anlamına geliyor. Halihazırda Tele Tokenlerinizi satmaya karar verirken lütfen bu kuralı aklınızda tutunuz.
 4. Platform üzerindeki P2P Trading’in de şu an için kapatıldığını belirtelim.
 5. Artık demo hesaplar stackten ödül alamayacak. Min 10€ bazında hesabınızda para olması gerekmekte.

Buradaki içerik bir yatırım tavsiyesi değildir. Miracle Tele ekibinin paylaştığı duyurunun tarafımızca derlenmesini kapsar.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.58
  THYAO.IS₺12.63
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.48
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.34