Perşembe, Ocak 21, 2021

Miracle Tele’den TELE Tokenleriniz için alım teklifi geldi!

Miracle Tele, yüksek kaliteli uluslararası çağı ve veri transferleri hizmetleri sağlayan, sanal mobil şebeke operatörüdür. Coin Otağ‘ı uzun süredir takip eden dostlarımız da buradan airdropuna katılmış olmalılar. Airdrop kazançlarınızı direk satabilirsiniz!

15 Temmuz’da, Miracle Tele kullanıcılarına bir geri alım teklifi içeren mail yolladı.
TELE ICO’su bitmeye yaklaşırken, airdrop ve bounty ödülleriyle Tele kazanan kişilerin, Tele’leri için bir teklif yapacağını söyleyen mailin devamında Stex borsasıyla olan anlaşmanın bittiğini, büyük borsalarla iletişimde olduklarını ve borsa listelenişinin devam edeceği bilgisi verilmekte.

Bu borsa görüşmeleri devam ederken, Miracle Tele büyümesinin devamını ve istikrarını göstermek için bir geri alım programını yürürlüğe sokacağını belirtiyor.

Yani, sahip olduğunuz Tele tokenleri için, token başına €0.20 karşılığında geri alıma hazır olduğunu belirtiyor Miracle Tele.
Ancak bu teklif “ya hepsi ya da hiç” teklifidir. Yani Tele tokenlerinizin bir kısmını satamazsınız. Kararınızı verdikten sonra, Tele’lerinizin hepsini 0.20€/token başına satar veya satmazsınız.

Teleleri ücretsiz olarak elde eden birisi olarak bunları bugün (ancak şu an açık değil, mailde bugün yazmasına karşın sistem henüz aktif olmadı ancak menü siteye eklendi aşağıda görsel olacak g1.0) satabilir ve makul seviyede bir kar elde edebilirsiniz. Alternatif olarak Tele tokenlerin büyük borsalarda listelenişini bekleyebilir ve daha fazla kar elde edebilirsiniz– ancak şu an değil.

Mavi info kutusu: Token satışı kısa sürede aktif hale gelecektir, lütfen öncelikli olarak Tele yatırımı yapmayanların Tokenlerini satabileceklerini unutmayın. Diğer holderler, bu aşama bittikten sonra satabilecek.

Nedir?

Tele, şu an tanesini 0.2€’dan alıp, kilit altına alarak (stackleyerek) aylık 100 TELE için €2.0-€3.0 arası ödeme alacağınız bir sisteme sahip olup, bir operatörün kendi kripto para birimidir. Yaklaşık 10 aydır da sistemleri tarafımızca test edilip, ödeme alınabilen bir platformdur, keza sim kartlarını da sipariş ettik o da uluslararası bağlamda tercih edilebilecek bir ürün.

Nasıl TELE satın alabilirim?

Öncelike buradan üye olmanız gerekmekte: https://goo.gl/eN3VNs

Yukarıdaki linkten üye olunuz. Aşağıdaki adımlara geçiniz.

Yatırım araçları BTC, BCH, ETH, ETC, LTC olup kolayca yatırım yapılabilmektedir.

Örnek vermek gerekirse, 10€ yatıracaksınız ve Bitcoin ile ödeme yapacaksınız.
Deposit’e tıklayıp, 10€’luk değeri girip, Bitcoin’i seçtikten sonra Deposit Funds’a tıklayınca size bir BTC adresi veriyor, 2 saat içerisinde girdiğiniz değer karşılığı kadar BTC yatırıyorsunuz ve bu adrese yatırım takibini de blockchain üzerinden (verdiği adrese tıklayarak) yapabiliyorsunuz.
Ardından işleminiz onaylanıyor, bu yatırımla https://miracletele.com/token/buy/ ‘a girip, TELE satın alıyor ve stacke atarak anlattığımız gibi aylık kazanç sağlıyorsunuz. Stack kazancınız (earnings) 10€ olduğu taktirde komisyonsuz ETH, BTC bazında çekim yapabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için: Tıkla
Yatırım kazancı veya kaybı şahsın kendisine aittir, buradaki yalnızca rehberdir bilginize.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺27.72
  THYAO.IS₺13.26
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.66
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.19