Ana SayfaHaberMINA, TWT, BNX ve BONE Fiyat Analizleri 12 Mart 2023

MINA, TWT, BNX ve BONE Fiyat Analizleri 12 Mart 2023

-

Mar 12’teki bugünkü kripto fiyatı: 2023 Martının ikinci haftasında kripto piyasasına karşı oluşan FUD önemli ölçüde artmıştır.
Sonuç olarak, çoğu büyük kripto para birimleri önemli destek alanlarını kaybetti ve uzun süreli bir düzeltme gösterdi.
Bu ayısal duygu arasında, son 24 saatteki en yüksek fiyat değişimini gösteren aşağıdaki tokenler gözlemlendi. Pazar günü saat 8:17’de, küresel kripto para piyasasının değeri dünkü seviyeye göre yüzde 2.02 oranında artmış ve şu anda 947.97 Milyar Dolar civarında hareket ediyor.

Ancak, toplam kripto para piyasası hacminin 47.5% oranında düşüş gösterdiği gözlemlendi ve şu anda 52.2 milyar dolar değerinde.

Mina (MINA) Fiyat Analizi

MINA/USDT Grafik
MINA/USDT Grafik
MINA coin fiyatındaki devam eden düzeltme, bir ay içinde yüzde 53’lük bir düşüş kaydetti. V-üstü ters çevirme, Ocak ve Ocak ortası kazançlarının neredeyse tamamen ortadan kalkmasına ve fiyatların 0.786 düşük Fibonacci retracement seviyesine düşmesine neden oldu.
Bugün, coin fiyatı dün $0.6’dan 0.786FIB desteğini tekrar kazandı ve alıcılı bir ters çevirme tetikledi. MINA fiyatı şu anda $.6366 seviyesinde ve dünden bu yana yüzde 6.2’lik bir artış gösteriyor. Eğer alım devam ederse, alıcılar $0.737 ve $0.8’e kadar takip eden direnci tekrar test edebilir.

Trust Wallet Token (TWT) Fiyat Analizi

TWT/USDT Grafik
TWT/USDT Grafik

11 Mart’ta, Trust Wallet Token düşen kanal deseninin üst destek çizgisinden tekrar yükseldi. Kanal içinde, alıcılı bir ters çevirme, üst çizgiyi tekrar test etmek ve ayısal momentumu yeniden kazanmak için geçici bir geri çekilmedir.

Teoride, bu desen genellikle varlık fiyatının üst çizgiyi kırmasıyla güçlü bir yönlü bir ralli tetiklemesini teşvik eder. Bu nedenle, TWT fiyatının üst çizgiyi kırması, trend ters çevriminin erken bir işareti olacak ve $1.84 seviyesine çıkabilir.

BinaryX (BNX) Fiyat Analizi

BNX/USDT Grafik
BNX/USDT Grafik

BNX fiyatındaki devam eden düşüş yavaş yavaş yan yana dönüyor, ayısal momentumun zayıflamasını gösteriyor. Ayrıca, fiyat trendindeki gücü yansıtan RSI göstergesi, alıcıların satıcılarla trend kontrolü için mücadele ettiğini vurguluyor.

BNX fiyatı şu anda $0.58 seviyesinde ve günlük yüzde 1.19’luk bir kayıp ile işlem görüyor. Sonuç olarak, yan yana trend alıcılara fırsat sunacak ve coin fiyatını daha yüksek seviyelere çıkarmalarına yardımcı olacak.

Bone ShibaSwap Fiyat Analizi

BONE/USDT Grafik
BONE/USDT Grafik

BONE coin fiyatı şu anda günlük yüzde 6’lık bir kayıpla $1.51 seviyesinde işlem görüyor. Eğer kripto piyasasındaki satış baskısı artarsa, bu altcoin yüzde 16.6’ya kadar düşebilir ve $1.3 desteğini ziyaret edebilir.

Bu $1.3 seviyesi, alıcıların alıcılı momentumu yeniden kazanmalarına ve genel olarak yükselişe devam etmelerine yardımcı olacak güçlü bir aylık seviyedir.
CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler