Mina (MINA) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-4

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Mina (MINA) yorum analizimizle birlikte, Mina Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, MINA için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Mina yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde yukarı yönlü fiyat harekeleri sergiliyor. Mina, son 1 hafta içerisinde %40’tan fazla bir yükseliş yaşarken altcoin için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

MINA Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

MINA-12.27-01

MINA yorum analizi ile birlikte Mina coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, MINA fiyatının önemli bir düşen trend çizgisinin üzerinde istikrarlı fiyat hareketleri sergilediği gözlemlenmektedir. Altcoin için bu trend çizgisi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde yükselişlerin devam etmesi muhtemel olacaktır.

MINA için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 4.34 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 5-5.3 dolar direnç seviyesine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin için bu direnç seviyesinin aşılması halinde sert yükselişlerin yaşanması muhtemel olacaktır.

MINA için ayıların satış baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketlerinin tekrardan aktif olması muhtemel olacaktır. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 3.5 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde ise 3.2 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

Mina Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

MINA-12.27-02

Mina (MINA) teknik analizimizle birlikte, MINA’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, MINA fiyatının 20 MA hareketli ortalamasının üzerinde işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu hareketli ortalama üzerinde işlem görülmeye devam edilmesi ile yükselişlerin devam edilmesi muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin üzerinde yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın yukarı yönlü seyrine devam ederek tekrardan aşırı alım bölgesine gitmesi halinde altcoinin sert yükselişler yaşaması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizgi üzerinde yeşil sinyal çubukları gözlemlenmektedir. Bu da altcoin için momentumun pozitif olduğunu göstermektedir.

MINA Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

3.5

4.34

2 2 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook