Cuma, Aralık 4, 2020

Milyonların en az yüzde 70’i 2023’ten önce Bitcoin’e sahip olacak

Devere Group tarafından yapılan ankete göre; Dolar milyoneri olan zenginlerin yüzde 73’ü, 2022’nin sonundan önce Bitcoin, Ethereum veya XRP liderliğindeki kripto para birimlerine mutlaka yatırım yapacak. Anket katılımcıların bazıları zaten kripto para birimlerine yatırım yaptıklarını söyledi.

Bağımsız bir finansal danışmanlık firması olan Devere Group, Dünya çapında 700’den fazla kripto para birimi yatırımcısından 1 milyon dolardan fazla bakiye istedi.

Devere Group CEO’su ve kurucusu Nigel Green, anketle ilgili şunları söyledi:

“Bitcoin, yılın başından bu yana yüzde 125 arttı ve bir kez daha yılın en iyi performans gösteren varlığı oldu. Bu güzel performans, dünyanın zenginlerinin dikkatini çekmeye başladı. Bu insanlar dijital paranın gelecek olduğunu biliyorlar ”

Geçen yıl aynı anketi gerçekleştiren şirket, önümüzdeki yıllarda kripto paraya yatırım yapan veya yapmak isteyen yatırımcıların oranının o dönemde yüzde 68 civarında olduğunu duyurdu.

Green, ankete katılan müşterilerin son dönemde kurumsal yatırımcıların kripto para birimlerine olan ilgisini gördüklerinden şüphelerinin olmadığını belirterek şunları söyledi:

“Müşterilerimiz, dijital dünyanın sunduğu kar marjlarının büyüklüğünü gören bazı Wall Street bankaları da dahil olmak üzere kurumsal yatırımcıların ilgisini çekti. PayPal kripto para birimi hizmetlerini başlattı. Bill Miller ve Paul Tudor Jones gibi isimler, Bitcoin’in altını geçebileceği yorumunu yapıyor. Bunlar kimsenin görmezden gelemeyeceği gelişmelerdir ”

“Bitcoin teşvik paketlerinden çıkacak”

Yatırımcıların uzun vadeli enflasyon endişeleri nedeniyle Bitcoin’e geçmeye başladığını belirten Green, “Bitcoin’in artık tüzel kişilik haline geldiğini söyleyebiliriz. Kriz nedeniyle gelecek olan teşvik paketleri ile insanlar enflasyon korkusundan Bitcoin’e geçecek. “Bu acil durum önlemleri ve politika baskısı, Dolar gibi geleneksel para birimlerinin değerini düşürmeye devam edecek” dedi.

Green, “Dünyada sınırlar yükseliyor, herkes dijitale geçiyor” diyerek kripto ve dijital para birimlerinin önemini vurguladı:

“Sınırların olmaması artık küresel dünyada ticareti çok daha kolaylaştırıyor. Yeni nesiller şimdiden dijitale geçti. coinler bu dünya için mükemmel şekilde uygundur. Zenginler geleceğin parasını kaybetmek istemiyor. Artık portföylerini dijital para birimlerini gEÇİRECEK şekilde yeniden kalibre ediyorlar “

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 19,068.04dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺41.36
  THYAO.IS₺12.17
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.47
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.70