Salı, Ocak 19, 2021

Milyarder yatırımcıdan Bitcoin itirafı: “Bitcoin artık bir balon değil!”

Bitcoin (BTC) fiyatı rekordan sonra rekor kırarken, Finans dünyasının önde gelen isimleri ekosistemdeki astronomik yükseliş konusunda sessiz kalamıyor. ABD’li milyarder iş adamı Glenn Hutchins de bu eğilime katıldı. Hutchins, Devam eden büyük Bitcoin rallisinin yapay olmadığını ve 2017’nin “fiyat baloncuğuna” atılmaması gerektiğini söyledi.

Silver Lake Partners’ın kurucu ortağı Glenn Hutchins, 16 Aralık’ta CNBC’ye bir mesaj verdi. röportajında kripto para piyasasının mevcut durumu ile 2017 sonundaki büyük fiyat Patlamasını karşılaştırdı. İki durumun tamamen farklı olduğunu iddia eden Hutchins, Bitcoin’in artık sağlam bir şekilde zeminde olduğunu belirtti. Programda şu vurguyu yaptı:

“[2017 yılındaki] Piyasa ile mevcut durum arasında bariz farklılıklar var. Günümüz piyasası bireysel yatırımcılar tarafından yönlendirilmiyor. Büyük yatırımcılar ve şirketler tarafından yönlendirilir. “

Kurumsal yatırımcılar atmosferi değiştirdi

Paul Tudor Jones ve Stan Druckenmiller gibi isimlerin Bitcoin’e yatırım yaptığını hatırlatan Hutchins, “Daha birçok şirket BTC’ye yatırım yaptı. PayPal gibi bir şirket bile bunu bir ödeme hizmeti olarak sunmaya başladı” dedi.

“Şu anda #bitcoin Fiyat 2017’de tüm zamanların en yüksek 100 doları arasında … ancak bu pazarla bu pazar arasında bazı gerçek farklılıklar var “diyor Glenn Hutchins.

– Squawk Kutusu (@SquawkCNBC)

Hutchins ayrıca Bitcoin ekosistemine katılan yeni yatırımcıların sayısının “önemli ölçüde” arttığını belirtti. Gelişen teknoloji trendlerinin başında Bitcoin ve kripto para ekosisteminin geldiğini belirtti.

Hutchins röportajında, Yalnızca Bitcoin değil, Genel olarak kripto para birimi endüstrisinin finansal değişime ışık tuttuğunu savundu. CoinMarketCap verilerine göre milyarder yatırımcı, Stabilcoinlerin, Özellikle de 20 milyar dolarlık piyasa değerine yaklaşan Tether’in (USDT) yükselişine de dikkat çekti:

“ABD dolarına sabit değere sahip sabit paralar yaygın olarak benimseniyor. [bu sistem üzerinden] 1 trilyon dolar değerinde varlık transfer edildi. “

Merkezi olmayan finans (DeFi) protokollerine değinen Hutchins, dijital para ekonomisinin gerçekten değiştiğini vurguladı.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 36,535.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.08
  THYAO.IS₺13.23
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.22
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.43