Mike Novogratz, Bitcoin Halving için Açıklama Yaptı!

Mike Novogratz, Bitcoin Halving Daha önce sunumlar yaptım!
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galaxy Dijital CEO Mike Novogratz sosyal ağları oldukça aktif kullanan ünlü isimlerden biridir. Ünlü CEO nihayet Twitter takipçilerine Bitcoin tatilinden (BTC) önce barlarda içki içip içemeyeceklerini sordu. Ayrıca Bitcoin’in fiyatının 10.000 dolara yükseleceğini ve sonra yarıya ineceğini söyledi.

Koronavirüsün hem sosyal hem de ekonomik sonuçları hemen hemen tüm ülkelerde devam etmektedir. Covid-19 salgınından en fazla etkilenen ülkeler arasında yer alan ABD’deki tüm çabalara rağmen, dava sayısı 1 milyonu aştı.

Bitcoin tarihine baktığımızda, fiyat artışları her zaman halvinden önce ve sonra gözlendi. Bununla birlikte, bu olaydan önce, “kara kuğu” adı verilen Covid-19 konusu küresel gündemimize dahil edildiğinden, birçok tahmin yanıltıcı olabilir.

Büyük Bitcoin boğaları arasında yer alan Novagratz, 2020 sonunda 12.000 dolarlık bir Bitcoin tahminine sahip. Ancak Novagratz, Bitcoin Halvinden önce fiyatların 10.000 dolara geleceğinden bir hayli emin ve bulduğu her fırsatta bu tahmini dile getirmekten çekinmiyor.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!