MicroStrategy CEO’su: Bitcoin ‘Para Tasarruf Etmenin ve Çocuklarınıza Vermenin En İyi Yolu’

microstrategy
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Piyasasındaki “Keskinlik” 

“Bildiğimiz üzere, Bitcoin bir varlık sınıfı olarak kendini olgunlaştırıyor. Yani son 15 aya bakarsanız, Bitcoin’deki likidite %700 kat artışı gözlemleyebilirsiniz. 18 Mayıs’ta, bir borsada spot piyasada işlem gören 13,5 milyar dolar hacmi ve 2020’nin en büyük işlem günü olan Kara Perşembe gününe göre 7 kat daha fazla kapatmıştır.”

“Bitcoin adına her zaman sorulan soru “ kurumlar onu benimseyecek mi?” olmuştur. Sadece bir haftanın Cumartesisi ile bir sonraki haftanın Salı arasındaki fiyat hareketine odaklanırsanız olumsuz bir başlık yazabilseniz dahi aslında 12 aylık bir zaman dilimine bakarsanız, hikaye artı %700’dür.”

Bitcoin’in Fiyat Oynaklığı

“Ya istikrarlı bir durgunluk yaşayabiliriz ya da oynaklıkla birlikte canlılık yaşayabiliriz. Yani evet, biraz oynaklık var, ancak varlık on yıl boyunca öz sermayeden 10 kat daha iyi ve on yıl boyunca altından 100 kat daha iyi performans gösterdi ve bu yüzden onunla birlikte gelen oynaklığı ve canlılığı tercih ederim …”

“Biliyorsunuz, Jeff Bezos Amazon’a inanıyordu ve Amazon’da 20 yıl boyunca büyük bir oynaklık vardı ve yine de inancından asla vazgeçmedi. Bitcoin’de aynı şey. Bu, dünya çapında milyarlarca insanı ekonomik özgürlükle güçlendirecek bir dijital izleme ağına olan inançtır.  Karşılığını alacağımıza inanıyorum.”

Bir Değer Deposu Olarak Bitcoin’in Diğer Kripto Varlıklara Üstünlüğü

“Bitcoin baskın bir kripto varlık ağıdır ve yüz yıl sürecek uzun süreli bir varlık istiyorsanız, onu tamamen merkezsizleştirilmesine izin vererek termodinamik olarak dünyanın gök kubbesine gömmeniz gerekir.”

” Bitcoin’in mimarisi, ciddi enerji tüketimi kullandığı için fizik yasalarının gerçekliğine gömülmesini sağlar ve aynı zamanda politik olarak da desteklenmesini sağlar, çünkü hükümetler tarafından desteklenen tesisler ve siyasi yargı alanları vardır. .

” Yapmak istediğiniz para biriktirmek ve çocuklarınıza ve torunlarınıza vermekse, o zaman sese ihtiyacınız vardır ve ses termodinamik olarak sesle başlar. Bu nedenle, çalışma mimarisinin kanıtı, merkezi olmayan ve güvenli olup uzun süreler boyunca bütünlüğünü koruyacak tasarım için açık ara en iyi mimaridir. Daha iyi enerjili verimli bir şeyler yapabiliriz, ancak ödediğimiz bedel, madenciliği yürüten yargı mercilerinin siyasi desteğinden ve termodinamik sağlamlıktan vazgeçerek, onu kimin alacağına karar verebileceği izinli bir ağ haline getirmemiz önem arz etmektedir . “

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!