MicroStrategy, Bitcoin alımlarına devam ediyor!

bitcoin btc
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MicroStrategy 15 milyon dolara ek 328 Bitcoin satın aldı. Bu satın alma, Şirketin Mart ayındaki kripto varlığını ilk satın alması olacak.

MicroStrategy, Bitcoin başına ortalama 24.063 $ fiyatla yaklaşık 2.186 milyar $ ‘dan 90.859 Bitcoin’e sahip oldu. Bu, şirketin Bitcoin’i “güvenilir bir değer deposu” olarak hizmet edebilecek bir varlık olarak görmesine bağlanabilir.

Saylor o sırada yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Şirket, kurumsal analitik yazılım işimizi büyütme ve Bitcoin satın alma ve tutma konusundaki iki kurumsal stratejimize odaklanmış durumda.

Saylor açıklamalarında, 7-8 milyar insanın sonunda telefonlarında “hayat birikimlerini” saklamak için kullanacakları “dijital altın külçe” olacağını söyledi.

Saylor, insanların birkaç teknoloji şirketinden daha iyi performans gösterebilecek “Bitcoin’in eşitlikçi ilerici bir teknoloji olduğu” gerçeğinin farkında olmadıklarını da belirtti.

Hiç şüphe yok ki, bir Bitcoin maksimalisti ve kendisi de hodler olan Saylor, şirketin daha fazla Bitcoin elde etmesine öncülük edecek. Varlığa ilişkin duruşunu tekrar teyit eden Saylor, “dünyanın Bitcoin’e ihtiyacı olduğunu” ve “milyar insanın” Bitcoin’i beş yıl içinde cep telefonlarında “tasarruf hesabı” olarak kullanmasını beklediğini bile açıkladı.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 51,582.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!