Diğer
  Ana SayfaSponsorMetatime Ekosisteminin Yenilikçi Blockchain Ağı: MetaChain

  Metatime Ekosisteminin Yenilikçi Blockchain Ağı: MetaChain

  -

  Kendi geliştirdiğimiz MetaChain blockchain ağımız ile geleceğin dünyası Web 3.0’ün teknolojik altyapısını kuruyoruz. Blockchain tabanlı birçok ürün geliştirdik ve Proof of Meta fikir birliği mekanizması ve özel olarak tasarladığımız madencilik sistemiyle, MetaChain’i tam merkeziyetsiz hale getirdik.

  Metatime olarak kendi blockchain ağımız MetaChain’i ve bu ağ üzerinde tasarlanan onlarca ürünü tanıtmaya başladık. Devasa bir dijital ekosistem oluşturmayı hedefliyor ve 70’in üzerinde dijital ürünü kullanıcılarımıza sunuyoruz. Bu kapsamda, diğer blockchain ağlarında karşılaşılan “Trilemma” isimli ölçeklenebilirlik, hız ve güvenlik sorunlarını en aza indiren MetaChain teknolojisiyle fark yaratıyoruz.

  MetaChain ağımız ile kullanıcılarımıza saniyede 700.000+ işlem kontrol hızı ile diğer blockchain ağlarının çok üstünde bir blockchain deneyimi sunuyoruz. Güvenlik sorununu ise hibrit madencilik yapısı ve dağıtıklığı maksimuma çıkartarak çözüyoruz. MetaAnthill mimarimiz ile ölçeklenebilirlik sorunlarını çözüyoruz.

  Herkesin Madencilik Yapabilmesini Hedefliyoruz!

  Üç farklı madencilik yöntemi ile geliştirdiğimiz MetaChain sayesinde herkesin kolaylıkla madencilik yapabilmesini sağlıyoruz. Buna imkân sağlayan fikir birliği mekanizmamız ise yine MetaChain’e özel olan Proof of Meta (PoM). Kullanıcılarımız ister ASIC (Application Specific Integrated Circuit) isimli gelişmiş madencilik donanımlarıyla, isterlerse de kendi kişisel bilgisayarları ya da cep telefonlarıyla madencilik yapabiliyor. Başka bir deyişle madencilerimiz; Micro, Macro ve Meta Miner olarak üçe ayrılan madencilik yapısında, ellerinde bulunan donanımlara göre madencilik yöntemi tercih edebiliyor.

  Tam Anlamıyla Merkeziyetsiz Blockchain Ağı: MetaChain

  MetaChain

  MetaChain’in tamamen merkeziyetsiz olması ile kullanıcılarımıza daha güvenli bir blockchain deneyimi sunuyoruz. Herkesi ASIC madencilik donanımlarından cep telefonlarına kadar diledikleri ölçüde ağda madencilik yapıp, katkıları orantısında ödüllendiriyoruz.

  Blockchain, merkeziyetsizliğin önemli parçaları olan node’lar (düğümler), MetaChain’in sunduğu hibrit madencilik mekanizması ile desteklenmektedir. MetaChain ağının bu özelliği ile dağıtıklığın hızlı bir şekilde ilerlemesine imkân tanıdık.

  MetaChain, dünyanın 3 kıtasında farklı yerlerde bulunan 19 MetaMiner node ile çalışmaktadır. Metatime’ın sunduğu sabit ana node’lar, sorunsuz bir şekilde devam etmektedir ve bunların sayısı, yüz binlere kadar ulaşabilir.

  Sadece bir blockchain geliştirmesi ile sınırlı kalmayan Metatime, blockchain performansını yükseltecek, network gecikmelerini minimuma indirecek ve TCP (iletim kontrol protokolü) protokollerinin sınırlarını aşacak geliştirmeleri kullanıcılara sağlamaktadır.

  MetaChain Testnet süreci bittikten sonra 11.11.2023 tarihinde Mainnet’e geçecek.

  11 Milyon Dolar Tohum Yatırım

  Kendi öz sermayemiz ile geliştirdiğimiz ürünlerle geleceği tasarlıyoruz. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz iki tohum satış (seed sale) ile toplam 11 milyon ABD doları yatırım aldık. Üstelik, Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Yıldız Teknopark Ar-Ge merkeziyle iş birliği yaparak Web 3.0 teknolojileri geliştirmeye devam ediyoruz. Metatime olarak Web 3.0 dönüşümünün öncüsü olmak amacıyla geleceğin dünyasını tasarlamaya devam ediyoruz.

  Metatime Sosyal Medya Hesapları

  Twitter (https://twitter.com/metatimecom )
  Instagram (https://instagram.com/metatimecom)
  Telegram (https://t.me/metatime )
  LinkedIn (https://www.linkedin.com/company/metatimecom/ )
  Discord (https://discord.gg/metatime )

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler