Çarşamba, Ocak 27, 2021

MenaPay Zula Altın Satışları Devri Başladı

MenaPay Zula Altın Satışları Devri Başladı.

Türkiye’de geliştirilen Zula, blockchain tabanlı ödeme uygulaması MenaPay ile altın satışlarına başladı. Türk Yapımı Oyun Zula Altın Satışı Opsiyonunu Blockchain teknolojisi İle Yapıyor!

MenaPay, popüler FPS oyunu Zula’daki oyun altınlarının blockchain tabanlı ödeme uygulaması aracılığıyla alınabildiğini 16 Ocak tarihli bir basın bildirisiyle duyurdu. Artık Zula Altın Satışı Opsiyonu, Blockhain tabanlı!

MenaPay Zula Altın
MenaPay Zula Altın Ve Blockchain

MenaPay Zula Altın Satışı Ve Blockchain İlişkisi İle Ne Amaçlanıyor?

2012 yılında İstanbul’da kurulan MadByte Games tarafından geliştirilen ve Türkiye’de geniş bir kitlesi bulunan Zula’da oyun içerisinde ilerlemek ve karakterini daha hızlı güçlendirmek isteyen oyuncular, oyun içi marketten silah; cephane ve ekipman satın almak için Zula Altınlarını kullanıyor. Bu altınları satın almak isteyen oyuncular, kredi kartı ve benzer yöntemlerin yanı sıra artık blockchain tabanlı MenaPay uygulaması ile de ödeme yapabiliyor.

Bültene göre Zula Altın, MenaPay’in sabit kripto para birimi MenaCash ile QR kod kullanarak birkaç saniyede satın alınabiliyor. Yerli bir oyun firması ile çalışmaktan memnuniyet duyduklarını belirten MenaPay yetkilileri, büyük bir kullanıcı kitlesi olan oyun sektörüne özel yeni çözümler sunma hazırlıkları içerisinde olduklarını da ifade etti.

Video oyun dünyası blockchain’e geçiyor, Menapay Zula altın satış opsiyonu olarak blockchain kullanıyor!

Twitch, Joygame, Netmarble ve Zula gibi oyun şirketleri ile iş birliği yaptıklarını kaydeden MenaPay CEO’su Çağla Gül Şenkardeş; seyahat, tercümanlık ve çevrimiçi servis sağlayıcıları gibi küresel ölçekte ürün ve hizmet sunan şirketler ile çalıştıklarını kaydetmişti. Şenkardeş:

Finansal araçların demokratikleşmesine yardımcı olan ekosistemde bayi ve üye işyeri ağımız ile sunduğumuz fayda ve katma değeri anlatmak ve anlaşılmasını sağlamak yaklaşımı ile yılın ikinci yarısında organik büyümeyi benimsedik. Hızla başladığımız yılın son çeyreğinde ise e-ticaret; oyun ve dijital hizmetler sunan farklı sektörlerde üye işyeri adedimiz kullanıcı sayımız ile paralel olarak iyi bir noktaya geldi. Bugün itibarıyla 35.000 adedin üzerinde kullanıcımız var.

Türk Yapımı Oyun Zula Altın Satışı Opsiyonunu Blockchain İle Yapıyor! Türkiye her geçen gün blockchain alanında gelişmeye devam ediyor.

Konya’dan Kripto Para Hamlesi: Şehir Coin

Konya Kripto Para Birimi Şehir Coin – Konya kripto para birimi “şehir coin” olsun istiyor.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, belediye başkanlarıyla katıldığı bir toplantıda, Konya blockchain tabanlı kripto para birimini (şehir coin) oluşturmak üzerine çalıştıklarını söyledi. Belediyelerin ve başkanların en önemli görevinin “para bulmak” olduğunu belirten Altay, şunları söyledi: “Kendi parasını basan ilk belediye olabilir miyiz bilmiyorum. Bu konuda iş birliğine hazırız” dedi.

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi’ndeki belediye başkanları oturumunda, altı büyükşehir belediye başkanı çalışmalarını, projelerini ve hedeflerini anlattı. 

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  1 Yorum

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺29.22
  THYAO.IS₺12.55
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.38
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.22