Cumartesi, Ocak 23, 2021

MAVI, OTKAR, TCELL Hisse Önerileri ve Yorumları

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Haftanın ilk işlem gününde alıcılı bir görüntü sergileyen endeks günü de %1,30 oranında primle 1.389 seviyesinden kapattı. Aşırı alım bölgesine gelen osilatörler birlikte kanal direncine yaklaşan endeks açılışta güçlü sayılabilecek 1.405 direncini test edebilir. Olası yükselişte bu seviyenin kısa vadeli kırılamaması durumunda ise endekste hafif kar realizasyonları görülebilir ve endeks günün geri kalanında 1.382 – 1.405 aralığında dalgalanabilir.

BIST-30 Kontratı

Aylık ortalaması ve kanal alt bandından aldığı destekle yükselişini sürdüren kontratta kanal üst bandı 1.580 civarından geçmekte. Aşırı alıma gelen osilatörler birlikte kontrat gün içerisinde bu seviyeyi zorlayabilir.

MAVI, OTKAR, TCELL

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (15.12.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺26.00
THYAO.IS₺12.89
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺22.02
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.39