Gözde Altcoin MATIC, BTT, DENT Analizleri 21 Ağustos

bitcoin-ve-kripto-para-birimleri-korelasyon-1200x675-1-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

MATIC, BTT, DENT Altcoinlerinin fiyat ve teknik analizlerini sizler için hazırladık.

MATIC Network (MATIC)

MATIC, 19-20 Mayıs tarihlerinde Zirve seviyesine ulaşarak 2,69$ seviyelerinde görmüştük. Bu yükselişin ardından sert bir düşüş ardındanda oldukça yüksek bir düzeltme yapıldığını görüyoruz , bu düzeltme çok sağlıklı olmadığından tekrardan aşağı yönlü bir düşüş trendi başlamıştı 21 Temmuzda bu düşüş trendi kırılarak yükseliş trendine geçiş yaptı.

Şu an 1.67$ seviyelerinden işlem gören MATIC, bir çanak hareketi yapıyor gibi duruyor eğer bu çanak tamamlanırsa ATH yapma şansı çok yüksek. ATH(En Yüksek Değer) Bu çanak tamamladığı takdirde, 2.5$ direncini kıran MATIC yeni bir ATH ile 2.69$ seviyesini geçebilir ve en yüksek seviyesine ulaşabilir. Böyle birşeyin yaşanma durumunun ben ortalama olarak Eylül ortalarına doğru bekliyorum. Eğer yükseliş trendimiz devam ederse, Eylül ayının ortalarında MATIC yeni zirvesine ulaşabilir.

Ekstra olarak RSI seviyemizide gözden kaçırmak istemiyorum, 18 Mayıs tarihinden bu yana en yüksek RSI seviyemize ulaşmış bulunuyoruz. Alım gücü şuan için MATIC’de çok yüksek.

MATICUSDT_2021-08-21_13-17-18

BitTorrent Token (BTT)

Yukarıda bahsettiğim çanak şeması BTT içinde geçerli demek isterdim, lakin hala kararsız bir trend diyebilirim. Diğer incelediğimiz Altcoinlere ziyade net bir yükseliş içine girmişken arka arkaya 4 gün boyunca kırmızı mum ile kapanış gerçekleştirdi. Bu 4 mum biraz kafalarda soru işareti oluşturdu. Her ne kadar, hala yükseliş trendi içerisinde bulunsa da büyük bir ralli yapacak mı yapmayacak mı diğer Coinler gibi ani bir yükseliş yapacak mı soruları hala muamma. Yatırımcılarının güvenini biraz sarmış gibi gözükse de bu kadar karamsar olmamamızda fayda var.

RSI Seviyemiz 80 seviyelerinden 4 günlük kırmızı mum ‘un ardından 60-65 seviyelerine geriledi lakin hala RSI’ımız yüksek seviyelerde diyebiliriz. Ayrıca işlem hacmimizin yüksek olduğunu belirtmemde fayda görüyorum. Benim ilk hedefim, 0,008$ seviyeleri ardından buradaki direnci kırma durumunda 0,010$ seviyelerinin üstüne çıkmasını bekleyebiliriz.

BTTUSDT_2021-08-21_13-24-38

Dent (DENT)

DENT, grafiğimiz BTT grafiğimizle özdeşmiş gibi gözüküyor hemen hemen benzer hareketler yapan iki coin diyebiliriz. DENT için net konuşmak gerekirse, şuan bulunduğu seviye 0,007$ seviyeleri zaten güçlü bir direnç seviyeleri bu direnç seviyemiz geçtiğimiz günlerde denendi, kırıldı gibi gözüksede tam olarak kırılmadı ve satış yiyerek düşüş yaşadı. Bulunduğumuz seviye olan 0,007$ seviyemizden bir sıçrama yapabilir ve direnci kırabilirsek sırayla hedeflerimiz 0,010$ ardından ise tablodada gösterdiğim hedef olan 0,015$ seviyeleri benim grafiğime göre bu seviyeye gelmesi yaklaşık olarak Ekimi bulabilir lakin bu öncede olabilir daha geçte olabilir.

Alım gücümüz çok yüksek seviyelere ulaşırken, RSI seviyemizin 92 seviyelerine kadar yükseldiğini ardından düşüş yaşayıp anlık olarak 68 seviyelerini koruduğunuda görüyoruz buda yükseliş trendinin devam edebileceği yönündeki tahminlerimizi güçlendiriyor.

DENTUSDT_2021-08-21_13-33-54

Analizlerimizin Hiçbiri Yatırım Tavsiyesi Değildir. Sizler MATİC,BTT ve DENT Coinleri İle İlgili Neler Düşünüyorsunuz? Aşağıdaki Yorumlar Kısmından Fikirlerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster