Mastercard, 6 Yeni Blockchain Ödeme Başlangıcı Ekledi

master card
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fintech girişimleri için bir hızlandırıcı program olan Mastercard Start Path, Blockchain tabanlı ödemeler alanında yenilik yapan altı yeni şirketi memnuniyetle karşıladı.

Asante Financial Services, Cledara, Jifti, Moeda Seeds, SpendDebt ve Tippy, hizmet olarak yazılım ve Blockchain teknolojisinde “fintech yenilikçileri” olarak seçildi.

Mastercard’ın fFntech ve kolaylaştırıcılardan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Amy Neale,

Fintech ortamı benzeri görülmemiş bir hızda geliştikçe, Mastercard, Fintech yenilikçilerinin büyümesine ve nihayetinde daha fazla insanı dijital ekonomiye kazandırmasına yardımcı olacak altyapı ve varlıkları sağlıyor. En yeni Başlangıç ​​Yolu şirketleri, Fintech endüstrisinin geleceğini temsil ediyor ve tüketici ihtiyaçlarını öngören kapsayıcı çözümler tasarlıyoruz.

Başlangıç ​​Yolu, girişimlerin ürünlerini ve hizmetlerini büyütmelerine ve ticarileştirmelerine yardımcı olan altı aylık bir hızlandırıcı programdır. Başlangıç ​​Yolu için seçilen şirketler, Mastercard’ın teknolojisine, uzmanlığına ve kaynaklarına gıpta ile erişim elde ediyorlar.

Mastercard, Blockchain endüstrisindeki en önde gelen yazılım şirketlerinden biri olan ConsenSys için 65 milyon dolarlık bir artışa liderlik eden birkaç büyük şirketten biriydi. Kredi kartı şirketi ayrıca, karbon ayak izi takibini, kullanıcıların günlük ürünler için alışveriş yaparken daha çevreye duyarlı kararlar almalarına olanak tanıyan blok zinciri tabanlı Provenance Solution’a dahil etti.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!