Mart Ayı Coin Yorum: Bu Ayın En Önemli 3 Birimi

Mart Ayı Coin Yorum

Mart Ayı Coin Yorum – Geçtiğimiz ay kripto para piyasası için çok iç açıcı bir ay olmadı. Lider kripto para birimi Bitcoin de dahil olmak üzere birçok para ayı trendinden kaçamadı ve bu çoğu yatırımcı için büyük kayıplara sebep oldu. Bununla birlikte, tüm kripto para birimleri düşüş ve kayıp yaşayanlar dahi  yeni ayda toparlanmaya çalışıyor. Birçok kripto para birimi, bu ay kripto pazarında olası bir boğa koşusu fırsatını yakalamak için üst dirençleri zorluyor. Boğaların direnç çizgilerini savunmaya başladığı 3 kripto para birimini sizler için analiz ettik.

Mart Ayı Coin Yorum:Nano (NANO) Coin

Nano’nun birçok uzman tarafından yıl sonuna kadar yüzde 500’ün üzerinde bir değer kazanması öngörülüyordu. Yıl başından beri kripto para grafiğinde düzenli bir artış kaydedildi ve şimdi nihayet yükseliş trendi için hazır gözükmekte. Nano fiyatı geçtiğimiz ay ve 518 gün boyunca düşüş eğiliminde olduktan sonra uzun vadeli bir direnç çizgisinin üzerine çıktı. Nano destek seviyesi 8.500 satoshi. Kripto para birimi için bir sonraki direnç seviyesi ise kripto para biriminin sürekli olarak yükseldiği 10.750 satoshi seviyesi.

Nano fiyatı, geçen ay 200 günlük hareketli ortalamanın üzerine yükseliş gösterdi. Uzmanlar, birimin 53.000 satoshi’deki direnç hattına ulaşması durumunda fiyatta yüzde 240’ın üzerinde bir artış yaşanmasını beklendiğinden, önümüzdeki günlerde kripto para için büyük bir fiyat artışı tahmin edilmekte. Nano yazım saati itibari ile 0.81 dolardan işlem görmekte.

Mart Ayı Coin Yorum
Mart Ayı Coin Yorum – Nano Coin

Basic Attention Token (BAT)

BAT, 2020 yılının ilk altı haftası boyunca güçlü bir yükseliş eğilimi gösterdi ve yüzde 92’lik bir değer artışı kaydederek fiyatını 0.239 dolar seviyesine taşıdı. Kripto para kısa bir süre içinde, yeni kazanılan kazançların çoğunun kaybedilmesine neden olan uzun bir düşüş eğiliminin ardından 0.20 dolar destek seviyesinin altında kendisine yer buldu.

BAT, ayın başlangıcından itibaren, piyasada bir yükseliş sinyaline işaret eden yükseliş momentumu belirtileri kaydetti. 48 saatin üzerindeki fiyatı yüzde 3.60’lık bir kazanç gördü ve şu an 0.23 dolar civarında fiyatlanmış durumda. BAT’ın potansiyel yükseliş eğilimi BAT topluluğunun resmi tarayıcısı “BRAVE” ile ilişkilendirildi. Gönderilen ve alınan token sayısında 23.346’lık bir artış ve cüzdan sayısında 189’luk bir artış kaydetti.

Mart Ayı Coin Yorum
Basic Attention Token – Mart Ayının Enleri

IOTA

IOTA 2020 yılında sert bir başlangıç ​​yaptı. Şubat ayının başlarında fiyat düşüşünün ve ağındaki bir siber saldırı olayının ardından, kripto para biriminin performans açısından daha da düşüş yaşadığı görülmekte. IOTA vakfından, ağlarının beş günden kısa bir süre içinde tekrar tamamen faaliyete geçeceğini duyurduktan sonra, kripto para ayın başında hafif bir artış kaydetti.

Mart Ayı Coin Yorum – IOTA

IOTA, bir hafta içinde fiyatında yüzde 18.82’lik bir artış gördü ve fiyatını 0.020 dolardan 0.231 dolar seviyesine taşıdı. IOTA ayrıca 2 Mart 2020’den bu yana yaklaşık 9 milyon dolarlık 24 saatlik işlem hacmi bildirdi. Ağı neredeyse çalışır durumda iken, uzmanlar bu performansın devam etmesini ve kripto para için olası büyük bir yükseliş trendi öngörüyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.